Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00468 008064 20247304 na godz. na dobę w sumie
Turystyka motocyklowa w Polsce. Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju  - ebook/pdf
Turystyka motocyklowa w Polsce. Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 215
Wydawca: Difin Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7930-460-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biznes >> ekonomia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Turystyka motocyklowa w Polsce jest stosunkowo młodym, lecz dynamicznie rozwijającym się zjawiskiem społeczno-gospodarczym. Jeszcze dekadę temu turyści motocyklowi stanowili niszę rynkową, która nie ulegała wpływom otoczenia makroekonomicznego. Popyt na usługi i produkty potrzebne do uprawiania turystyki motocyklowej był sztywny. Zbiegiem czasu, turystyka motocyklowa zyskuje coraz więcej zwolenników. Liczba uczestników tego sposobu spędzania czasu wolnego wyraźnie rośnie, a branża turystyki motocyklowej w Polsce zyskuje na znaczeniu. Staje się tak głównie ze względu na zauważalne zmiany dotyczące rosnącej liczby uprawiających ją turystów oraz wzrost liczby motocykli na polskich drogach. Ten szybko rosnący rynek nie doczekał się do tej pory opracowań naukowych, określających jego ramy, zasięg, znaczenie oraz perspektywy rozwoju. Nie był także przedmiotem badań nad zachowaniami konsumentów uprawiających turystykę motocyklową. Głównie z tego powodu autor podjął się niniejszego tematu, mając zamiar szczegółowego rozpoznania zjawiska, jakim jest turystyka motocyklowa w Polsce.

Autor żywi nadzieję, że niniejsza pozycja spotka się z uznaniem wielu środowisk związanych z turystyką oraz rynkiem motocykli. Szybki rozwój turystyki motocyklowej w Polsce, wzbudza coraz większe zainteresowanie kręgów naukowych. Dlatego niniejszą pozycję kieruje się do wykładowców i studentów kierunków związanych z turystyką i hotelarstwem w Polsce. Po­ruszona problematyka powinna także wzbudzić zainteresowanie osób zawodowo związanych z branżą turystyczną, jako źródło wiedzy o nowym, nierozpoznanym dotychczas zjawisku w Polsce, jakim jest turystyka motocyklowa. Autor liczy także na zainteresowanie poruszoną tematyką wśród uczestników szeroko pojętej branży motocyklowej w Polsce.

Przedstawione zagadnienia, wzbogacone empirią, mogą być także przydatne praktykom gospodarczym funkcjonującym w branży turystycznej i motocyklowej.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Turystyka motocyklowa w Polsce. Charakterystyka zjawiska i konsumentów. Prognoza rozwoju
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: