Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00146 003027 21326460 na godz. na dobę w sumie
WIEK-NIEWAŻNY cz. 2. Powroty - ebook/pdf
WIEK-NIEWAŻNY cz. 2. Powroty - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 314
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 9788395717635 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

WIEK-NIEWAŻNY cz. 2. Powroty

Ewelina C.Lisowska

W pierwszej części WIEK-NIEWAŻNY pt. Szukając siebie poznajemy Katarzynę, która choruje na depresję i lęki. Od dziecka boryka się z niską samooceną. Już jako dorosła kobieta nie wierzy w to, że jakiś mężczyzna mógłby ją naprawdę pokochać. W pierwszej części powieści znalazł się jednak pewien śmiałek, który odważył się podjąć ryzyko. Dariusz Zięba postawił wszystko na jedną kartę i przegrał…

Powroty

Kasię spotykamy kilka miesięcy po tym, jak zerwała wszelkie kontakty z Dariuszem. Tych dwoje wpada na siebie przypadkowo. On postanawia wykorzystać sytuację, aby odnowić znajomość. Ona nadal wzbrania się przed jego zalotami. Wszak Kasia mocno zraniła Darka, a on mocno zranił ją. Jednak czy uda się posklejać to, co zostało zniszczone już w zalążku? Kasia jest bardzo nieufna, wciąż krwawią w niej stare rany, dają o sobie znać kompleksy. Daro, jako mężczyzna po przejściach, jest jednak bardziej optymistyczny i walczy do samego końca.

Ten trzeci

Gdy ostatnia szansa na szczęśliwy związek zostaje zniweczona, pojawia się w życiu Kasi ktoś jeszcze. Bezdomny mężczyzna, nad którym lituje się empatyczna i wrażliwa kobieta, staje nagle w centrum jej życia, dodając sensu każdemu kolejnemu dniowi. Lecz Władysław ma swoje skrzętnie schowane tajemnice, które mogą mieć ogromny wpływ na życie Kasi. Tych dwoje poczuje coś do siebie, lecz wierne serce kobiety będzie się kurczowo trzymało dawnych skłonności. Czy Kasia i Władek będą razem? Czy Dariusz na zawsze odszedł z życia Kasi? Czy Władek może zagrażać Kasi?

Romans erotyk

Wiek-nieważny cz. 2. Powroty to mój pierwszy romans erotyk, który otwarcie porusza sfery tabu. W dzisiejszych czasach to już nikogo nie dziwi, jednak w tym przypadku chodzi o przejście z miłości platonicznej do miłości cielesnej. Opisy scen erotycznych nie emanują wulgarnością i brakiem wszelkich hamulców. Myślę, że to również jest pewnego rodzaju nowość, która może przynieść ochłodę czytelniczkom gorących erotyków.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

WIEK-NIEWAŻNY cz. 2. Powroty
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: