Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00215 003840 24127379 na godz. na dobę w sumie
W objęciach miłości - ebook/epub
W objęciach miłości - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 192
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788711771198 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Markiz Thame ma wszystko. Jest bajecznie bogaty, przystojny oraz doskonale wysportowany. Jedyne, co go męczy to pewne problemy, które zaczęły się dziać na ziemiach do niego należących. Okazuje się, że jego służba weszła konflikt ze służbą księżnej Grimstone. Ta uchodzi za zimną i apodyktyczną władczynię. Dlatego markiz jest niezmiernie zdziwiony, gdy otrzymuje od niej zaproszenie, aby problem, który zrodził się pomiędzy ich służba rozwiązać w drodze dialogu.

W tym samym czasie w niedalekim probostwie Aspazja i jej brat Jerry, którzy mieszkają z wujem pastorem, otrzymują informację od księżnej, że mają opuścić probostwo w wyznaczonym terminie, gdyż księżna chce znaleźć młodszego wielebnego. Zrozpaczona tą informacją Aspazja postanawia udać się do księżnej i prosić ją o zmianę zdania. Gdy dociera do stanowczej księżnej, okazuje się,że  jedna z dziewczyn do towarzystwa zatrudnianych przez księżną odeszła i ta proponuje Aspazji pracę w zamian za pozostawienie wuja na plebanii. Aspazja się godzi. Okazuje się, ze ma być towarzyszką markiza Thame.

Czy Aspazja wywiąże się z powierzonego jej zadania, o którym nic nie wie wcześniej? Czego od markiza chce księżna? Czy markiz wykorzysta niewinną Aspazję?

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

W objęciach miłości
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: