Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00026 003639 21320549 na godz. na dobę w sumie
W obronie pozycji misjonarskiej - ebook/epub
W obronie pozycji misjonarskiej - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Burda Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788377788486 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Podszyta absurdalnym humorem, niezwykle frapująca, zabawna i błyskotliwa powieść o miłości, życiu i pisaniu. Świetna rozrywka!

Kiedy zakochałem się po raz pierwszy, byłem w Anglii, i wtedy właśnie wybuchła choroba wściekłych krów. Kiedy zakochałem się po raz drugi, byłem w Chinach, i wtedy wybuchła ptasia grypa. A trzy lata później zostałem pierwszą zarejestrowaną ofiarą świńskiej grypy. Gdybym kiedykolwiek zaczął znów okazywać objawy zakochania, natychmiast zawiadom stację epidemiologiczną. Obiecaj mi to…
Benjamin Baumgartner cały czas walczy o to, aby się nie zakochać. Jednakże na próżno, ponieważ ta epidemia i tak go dopada i całkiem traci głowę. Innym problemem tego młodego człowieka jest jego pochodzenie. Matka, dawna hipiska, powiedziała mu, że jego ojciec był Indianinem z plemienia Hopi, stąd jego indiański wygląd, a jedyną pamiątką po ojcu jest srebrny pierścień. Opowieść matki zrobiła na młodzieńcu duże wrażenie. Podróżuje więc po świecie w poszukiwaniu śladów ojca, wplątuje się w rozmaite nieprawdopodobne sytuacje, aby tylko dowiedzieć się prawdy. Benjamin ma również obsesję na punkcie imion. Nie chce znać imion nowo poznanych osób. Wmówił sobie, że jeśli tylko będzie znał imię danej osoby, czar znajomości pryśnie.

„Książka dowcipna, mądra, odprężająca. Czysta przyjemność czytania” – „Fokus”

„Prawdziwa znakomita rozrywka: dowcipnie tragiczna, absurdalna, nieprawdopodobna, nieprzewidywalna i absolutnie zaskakująca – jak samo życie” – „Kreuzer”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

W obronie pozycji misjonarskiej
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: