Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00139 003994 21765145 na godz. na dobę w sumie
W pułapce wampira emocjonalnego - ebook/pdf
W pułapce wampira emocjonalnego - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 66
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-960548-0-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> psychologia i filozofia >> rozwiązywanie problemów
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Drogi odbiorco,

Chciałbym przedstawić Tobie książkę mojego autorstwa 'W pułapce wampira emocjonalnego'.

Wampiryzm emocjonalny to pojęcie, które pojawiło się w środowisku psychologicznym całkiem niedawno. Co to oznacza dla każdego z nas? Jakie znaczenie ma samo pojęcie wampiryzmu emocjonalnego dla życia człowieka? Książka 'W pułapce wampira emocjonalnego' w sposób trafny i bezpośredni odpowiada na te pytania. Pozwala wgłębić się w tematykę tego destruktywnego społecznego zjawiska. Czytelnik dowie się w jaki sposób rozpoznać wampira emocjonalnego i jak wyrwać się spod jego wpływu, aby móc wieść spokojne i szczęśliwe życie. Mało tego odbiorca po przeczytaniu tej książki będzie bogatszy o narzędzia obserwacyjne, które z wielkim powodzeniem będzie mógł zastosować do swojej prywatnej sytuacji życiowej. Kiedy czujesz się źle w czyimś towarzystwie. Odczuwasz, że ktoś odbiera Tobie energię i tłumi Twoją osobę to zweryfikuj czy nie masz czasem styczności z wampirem emocjonalnym i to pod swoim własnym dachem. Książka napisana jest językiem zrozumiałym, gdzie czytelnik zostaje także nakierowany na pewne ścieżki myślowe i analityczne, które pozwolą mu na trafniejsze obserwacje otoczenia, a przede wszystkim na bazie uzyskanej wiedzy odparciu ataków wampira emocjonalnego i uwolnienia się spod jego wpływu.

Książka jest dla każdego, kto doznaje ataków przysłowiowego wampira emocjonalnego, a więc człowieka, który ciągle kontroluje, ciągle jest ofiarą, manipuluje, narzuca swoje zdanie za wszelką cenę, zawsze ma rację, nie daje dojść do słowa, nie pozwala na zwykłą rozmowę i zdrową rozmowę, nakazuje żyć według swojego widzimisię i jest toksyczny. Jeżeli jesteś w ucisku takiej osoby, bądź co gorsze grupy wielu osób to nie zastanawiaj się i sięgnij po tę książę.

Jestem przekonany, że wiedza w niej zawarta wprowadzi do Twojego życia wiele dobra, uświadomi Ciebie na działania wampira i pozwoli na funkcjonowanie w społeczeństwie w zgodzie ze sobą i swoimi poglądami, a także wyposaży Ciebie w narzędzia rozpoznania osobowości wampirycznej.

Książka jest krótka, ale rzeczowa.

Rozpoznaj go, uwolnij się, żyj!

Życzę Tobie czytelniku dobrej lektury i wszystkiego dobrego!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

W pułapce wampira emocjonalnego
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: