Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00336 004452 22927751 na godz. na dobę w sumie
W świecie Jonasza - ebook/pdf R
W świecie Jonasza - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: RW 2010 Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-949-003-5 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dorosłych, erotyka >> erotyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Intymna podróż w poszukiwaniu miłości. Monika po rozwodzie obiecała sobie, że już nigdy nie zaangażuje się emocjonalnie. I z takim nastawieniem wkracza w pełen erotyki świat tajemniczego mężczyzny.

Monika to młoda, samodzielna kobieta, która po rozwodzie obiecała sobie, że nigdy więcej nie zaangażuje się emocjonalnie. I z takim nastawieniem wkracza w pełen erotyki świat Jonasza. Mężczyzny tajemniczego, niebezpiecznego, który działa na nią jak żaden inny dotąd. Niczym prywatny narkotyk.
Nie pojmuje, co się z nią dzieje. Nigdy tak nie reagowała, nigdy nie była tak bezwstydna. Śmiałe seksualne doświadczenia są dla Moniki fascynującą, choć nieco zatrważającą nowością. Zwłaszcza że Jonasz, wprowadzając kochankę w świat zmysłów i pożądania przekraczającego granice rozsądku, ma swój cel. Chce niewiele i bardzo dużo zarazem. „Nie broń się przede mną – żąda – i... kochaj mnie”. Ale zraniona, nieufna Monika boi się miłości. Czy spotka ją za to kara?

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

okiemmk.com [recenzja/opinia] Natasza Orsa, W świecie Jonasza, odrobina ostrości w polskim wydaniu - OkiemMK - Blog o Książkach, Kulturze i Kuchni

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

W świecie Jonasza
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: