Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00187 003525 21549543 na godz. na dobę w sumie
Wahadełko - ebook/pdf
Wahadełko - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Astrum Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-277-429-3 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> astrologia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poradnik dla wszystkich, którzy pragną poznać sekrety radiestezji. W przystępny sposób wyjaśni m.in., co to czakram, biometr i jak używać wahadełka.

Chcesz się dowiedzieć, dlaczego w wymarzonym mieszkaniu źle sypiasz? Zgubiłaś wyjątkową broszkę po babci i nie możesz tego odżałować? Marzysz o odkryciu niezwykle rzadkich i cennych złóż mineralnych? Jeśli tak, to musisz poznać niepozorne z wyglądu, ale mające niespotykaną moc wahadełko. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań, ułatwi Ci ono także podejmowanie trudnych decyzji, a przede wszystkim pozwoli zabezpieczyć się przed szkodliwym promieniowaniem energetycznym i geopatycznym. Myślisz, że to za trudne? Nic bardziej mylnego! Z książką Teresy Stąpór bez problemu zgłębisz arkana radiestezji.
Autorka w przystępny i przejrzysty sposób zdradza sekrety różdżkarstwa, omawia podstawowe rodzaje wahadełek i tłumaczy, jak się nimi posługiwać. „Wahadełko” to przewodnik po tajemniczym świecie geotroniki, biotroniki, fitotroniki – każdy zainteresowany tymi dziedzinami powinien mieć tę książkę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Wahadełko
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: