Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00303 008250 20243696 na godz. na dobę w sumie
Włoskie słówka - ebook/pdf
Włoskie słówka - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788375820959 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które właśnie rozpoczęły lub są w trakcie nauki włoskiego, to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.

Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się włoskiego nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać.

Zanim jednak ulegniesz zniechęceniu pozwól, że przekażę Ci świetną wiadomość.

Teraz możesz zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką włoskiego. Dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nie znanych wcześniej włoskich słów i wyrażeń w czasie krótszym, niż kilka godzin, ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.

Mowa o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań włoskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne.

Metoda została w prezentowanej publikacji bardzo szczegółowo i obrazowo opisana oraz zastosowana na różnego typu przykładach - tj. słówkach z bardzo różnych kategorii tematycznych.

'Książka na szczegółowych i KONKRETNYCH przykładach prezentuje jedną z najskuteczniejszych mnemotechnik. Dzięki niej zapamiętasz nie tylko słówka w obcym języku, ale także wszelkie inne pojęcia, terminy itp. POLECAM!'

M. K., student

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Włoskie słówka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: