Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00105 003444 22432403 na godz. na dobę w sumie
Wręczenie wypowiedzenia. 9 praktycznych porad - ebook/pdf
Wręczenie wypowiedzenia. 9 praktycznych porad - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 17
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7572-093-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Każdy kadrowiec nieraz musiał wręczyć pracownikowi wypowiedzenie umowy o pracę. Taka sytuacja jest niemiła nie tylko dla pracownika. Również dla specjalisty ds. kadr to duży stres. Pracownicy reagują bowiem na wypowiedzenie w rozmaity, czasem zupełnie nieprzewidywalny sposób. A od tego, w jaki sposób przeprowadzisz spotkanie z pracownikiem, czy zadbasz o niezbędne elementy tego spotkania, zależy to, czy wypowiedzenie faktycznie doprowadzi do rozwiązania umowy o pracę. Jeśli popełnisz tu błędy pracownik bezlitośnie wykorzysta je potem przed sądem pracy i będziesz musiał przywrócić go do pracy, albo zapłacić mu odszkodowanie.

Czy zatem potrafisz odpowiedzieć sobie na poniższe pytania?

Przedstawione powyżej sytuacje nie są wymyślone. One naprawdę często zdarzają się podczas wręczania wypowiedzenia.
Warto więc zawczasu się do nich przygotować. Pomoże Ci w nim nasz praktyczny informator „Wręczenie wypowiedzenia. 9 praktycznych porad”

Doradzają Ci najlepsi specjaliści

Możesz w pełni ufać wskazówkom zawartym w informatorze „Wręczenie wypowiedzenia. 9 praktycznych porad” i stosować je bez obaw. Informator został przygotowany z zachowaniem najwyższej staranności i wykorzystaniem wysokich kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia. Autorką informatora jest pani Iwona Jaroszewska-Ignatowska – radca prawny specjalizujący się w prawie pracy, wykładowca na kierunku Podyplomowe prawo pracy w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa pracy Wydawnictwa Wiedza i Praktyka oraz na łamach „Rzeczpospolitej”, „Pulsu Biznesu”, „Gazety Prawnej” i „Poradnika Gazety Prawnej”. Konsultantką jest pani Monika Frączek – prawnik, specjalista prawa pracy.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Wręczenie wypowiedzenia. 9 praktycznych porad
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: