Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00117 002578 22737826 na godz. na dobę w sumie
Wynagrodzenia pracowników 2014 - ebook/pdf
Wynagrodzenia pracowników 2014 - ebook/pdf
Autor: , , , Liczba stron: 352
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3639-1330-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> ogólne
Porównaj ceny (książka, ebook (-20%), audiobook).
Niniejsza publikacja powstała z myślą zarówno o przedsiębiorcach już prowadzących działalność gospodarczą jak również dopiero rozpoczynających swoją działalność.


W sposób kompleksowy omawia obowiązki przedsiębiorców zatrudniających pracowników na podstawie umowy o pracę, ale także współpracujących z osobami na podstawie umów cywilnoprawnych m.in. umów zlecenia albo umów o dzieło.

Poszczególne rozdziały odwołują się do obowiązków przedsiębiorców z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, ale również licznych obowiązków z zakresu prawa podatkowego.

W książce omówiono szereg obowiązków i uprawnień przedsiębiorcy m.in.: obowiązki płatnika w podatku dochodowym od osób fizycznych, zasady odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne oraz ubezpieczenie zdrowotne, a także zasady nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy i umów cywilnoprawnych. Dodatkowo publikacja odwołuje się do wielu bieżących i aktualnych problemów jak zawieszenie prawa do emerytury czy też zasady wypłaty zasiłków chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczych.

Publikacja odwołuje się do wielu praktycznych przykładów oraz prezentuje wzory deklaracji podatkowych, dokumentów ZUS oraz wzorów umów o pracę i innych dokumentów niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Wynagrodzenia pracowników 2014
Autor:
, , ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: