Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00271 003818 24128420 na godz. na dobę w sumie
Wyśnij mnie - ebook/epub
Wyśnij mnie - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380312036 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Historia dwojga wrażliwych ludzi: marzącego o lepszej przyszłości chłopca oraz uciekającej przed koszmarną przeszłością kobiety. Powieść autora bestsellerowego „Hotelu słodko-gorzkich wspomnień”.

Tło powieści stanowi Seattle w okresie wielkiego kryzysu. Wyśnij i mnie to poruszająca historia dwojga wrażliwych ludzi: marzącego o lepszej przyszłości chłopca oraz uciekającej przed koszmarną przeszłością kobiety. Oboje szukają miłości, nadziei i przebaczenia.
William Eng, urodzony w Stanach Zjednoczonych chłopiec o chińskim pochodzeniu, ostatnie pięć długich lat przeżył w sierocińcu pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Seattle. W dniu urodzin William wraz z innymi dziećmi zostaje zabrany na wycieczkę do kina. Na srebrnym ekranie widzi aktorkę znaną jako Willow Frost. William jest przekonany, że to jego matka, która została gwiazdą filmową. Chłopiec ucieka z sierocińca, żeby ją odnaleźć, i odkrywa, że historia jej życia jest bardziej skomplikowana niż wszelkie hollywoodzkie fantazje.

„Jeśli spodobał się wam Hotel słodko-gorzkich wspomnień, pokochacie Wyśnij i mnie. Poruszająca, przesycona wrażliwością powieść, której lektura przynosi wielką satysfakcję” – Lisa Genova

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Wyśnij mnie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: