Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00186 004940 22935203 na godz. na dobę w sumie
Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki. Wydanie dwujęzyczne - ebook/pdf
Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki. Wydanie dwujęzyczne - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: WYMOWNIA Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-952777-7-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej – Arthura Conan Doyle’a.


 

Sherlock Holmes wybiera się z wizytą do swojego brata, Mycrofta. Towarzyszy mu Doktor Watson bardzo chcący poznać brata swego przyjaciela. W Klubie Diogenesa okazuje się, że znajomy Mycrofta ma do rozwiązania zagadkę dla słynnego detektywa. Otóż poprzedniego dnia zamieszkały w Londynie grecki tłumacz nazwiskiem Melas został porwany przez niejakiego Harolda Latimera oraz Wilsona Kempa i wywieziony do domu położonego w nieustalonym miejscu, gdzie miał pośredniczyć w ważnej rozmowie porywaczy z pewnym Grekiem, przetrzymywanym tam wbrew swej woli…

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób, w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie atrakcyjnych cenach. Znajdą się wśród nich książki dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź ofertę i wybierz te książki, które najbardziej Ci odpowiadają. Czytanie dzieł w oryginale to skuteczna i bardzo przyjemna metoda nauki języka obcego. Polskie tłumaczenie zapewnia natomiast całkowite zrozumienie treści także przez osoby, których znajomość języka obcego nie jest zaawansowana. Dzieło można czytać w dowolnej wersji językowej.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Arthur Conan Doyle The Greek Interpreter * Z przygód Sherlocka Holmesa Tłumacz grecki Zapraszamy do pobrania BEZPŁATNYCH EBOOKÓW przygotowanych dla Czytelników przez Wydawnictwo Wymownia. Wśród prezentów znajdą coś dla siebie dzieci i dorośli. Publikacje dostępne są na stronie wydawnictwa: klik Lubisz JĘZYKI OBCE? Sprawdź również: klik Ilustracja na okładce: Sidney Paget ISBN 978-83-952777-7-1 Wydawnictwo Wymownia Polska wersja językowa w tłumaczeniu anonimowym Angielska wersja językowa zgodna z wydaniem z roku 1892
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki. Wydanie dwujęzyczne
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: