Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00180 003196 24075473 na godz. na dobę w sumie
Zabójczy mróz - ebook/epub R
Zabójczy mróz - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 384
Wydawca: Poradnia K Język publikacji: polski
ISBN: 9788366005129 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Spokojne, nieco senne miasteczko na południe od Montrealu. Wszyscy się lubią i znają swoje tajemnice; trwają niczym niezakłócone przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nic nie zapowiada nadchodzącej tragedii: jedna z mieszkanek miasteczka, CC de Poitiers, ginie porażona prądem podczas meczu curlingu na zamarzniętym jeziorze. Czy to wypadek, czy zaplanowana perfekcyjnie zbrodnia? Kto mógł się jej dopuścić?

Podobnie jak poprzednio, w pierwszej części serii kryminałów zatytułowanej „Martwa natura”, do Three Pines zostaje oddelegowany Armand Gamache, pełen uroku i niezwykle błyskotliwy pięćdziesięcioletni szef wydziału zabójstw Sureté du Québec. CC de Poitiers była tak bardzo nielubiana przez mieszkańców, że niemal każdy mógłby mieć motyw zbrodni. Długa lista podejrzanych to jednak dopiero początek kłopotów.

„Czy to możliwe, że mieszkańcy ślicznego, sennego, spokojnego miasteczka skrzyknęli się, by zabić CC de Poitiers? Gamache odgonił tę szaloną myśl. Ale wtedy przypomniał sobie: ta śmierć sama w sobie była szalona”.

„Zabójczy mróz” Louise Penny, drugi tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache’u, który po raz kolejny musi rozwikłać tajemniczą zbrodnię w znanym mu już miasteczku Three Pines.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

naostrzuksiazki.pl Zabójczy mróz – Louise Penny

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zabójczy mróz
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: