Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00136 023054 23436075 na godz. na dobę w sumie
Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych z komentarzem - ebook/pdf
Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych z komentarzem - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Infor Biznes Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-336-088-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> kadry, hr
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poradnik z zakresu tworzenia, administrowania, dokumentacji ZFŚS oraz opodatkowania i oskładkowania świadczeń z funduszu. Zawiera jednolity tekst Ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych.

Komentarz do Ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych poparty licznymi praktycznymi przykładami, wzorami oraz podstawą prawną. Wszystkie omawiane w książce zagadnienia oparte są na aktualnie obowiązującym stanie prawnym.
W publikacji uwzględniono interpretację urzędów skarbowych i orzecznictwo sądów. Liczne przykłady wskazują rozwiązania, jakie warto zastosować. Zamieszczono także wzór regulaminu ZFŚS i innych formularzy związanych z administrowaniem ZFŚS. Omówiono zasady ich opracowywania oraz sposoby modyfikacji.
Publikacja zawiera ponadto ujednoliconą wersję Ustawy z 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, a także Rozporządzenie ministra pracy i polityki socjalnej z 14 marca 1994 r. w sprawie sposobu ustalania przeciętnej liczby zatrudnionych w celu naliczania odpisu na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Dodatkowo został w niej umieszczony wyciąg z przepisów związanych z tą tematyką m.in. Karty Nauczyciela, Ustawy o emeryturach pomostowych, ustawy o PIT, ustawy o CIT, ustawy o VAT.
Poradnik jest skierowany do pracodawców, pracowników, służb kadrowo-płacowych, finansowych i socjalnych, związków zawodowych, socjalnych reprezentantów pracowników, przedstawicieli firm zajmujących się kadrową obsługą firm i outsourcingiem kadrowo – płacowym, a także innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych z komentarzem
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: