Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00039 003875 24089805 na godz. na dobę w sumie
Zakupy poniżej 30 000 euro – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi - ebook/pdf
Zakupy poniżej 30 000 euro – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 20
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-269-3213-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> zamówienia publiczne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Zamawiających publicznych zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych niewątpliwie ucieszyła informacja o podniesieniu dotychczas obowiązującego progu stosowania ustawy z 14.000 euro do 30.000 euro.
W e-booku przedstawiamy najważniejsze informacje związane z udzielaniem zamówień bez stosowania ustawy Pzp. Zamawiający nie mają bowiem pełnej dowolności w dokonywaniu zakupów poniżej progu bagatelności. Nasz espert daje wskazówki, jak wybrać wykonawcę i nie narazić się na zarzuty organów kotrolnych.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

B I B L I O T E C Z K A ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH eBOOK ZAKUPY PONIŻEJ 30.000 EURO – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi Autor: Małgorzata Skóra prawnik, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, w latach 2000–2003 starszy specjalista w Departamencie Prawnym UZP, kierownik Wydziału Zamówień w spółce sektora energetycznego Redaktor prowadzący: Klaudyna Saja-Żwirkowska Wydawca: Katarzyna Czech Korekta: Zespół ISBN: 978-83-269-3213-7 1BX0027 Copyright by Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o., Warszawa 2014 Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10 e-mail: zamowieniapubliczne@wip.pl Skład i łamanie: Raster studio, Norbert Bogajczyk Niniejszy e-book chroniony jest prawem autorskim. Przedruk materiałów bez zgody wydawcy jest zabroniony. Zakaz nie dotyczy cytowania publikacji z powołaniem się na źródło. Zaproponowane w niniejszym poradniku wskazówki, porady i interpretacje dotyczą sytuacji typowych. Ich za- stosowanie w konkretnym przypadku może wymagać dodatkowych, pogłębionych konsultacji. Publikowane rozwiązania nie mogą być traktowane jako oficjalne stanowisko organów i urzędów państwowych. W związku z powyższym redakcja nie może ponosić odpowiedzialności prawnej za zastosowanie zawartych w poradniku wskazówek, przykładów, informacji itp. do konkretnych przypadków.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Zakupy poniżej 30 000 euro – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: