Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00201 003577 21724435 na godz. na dobę w sumie
Zamknięte pokoje - ebook/epub
Zamknięte pokoje - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Sonia Draga Język publikacji:
ISBN: 978-837-999-296-6 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Mroczne rodzinne tajemnice i nostalgiczna sceneria Barcelony. Powieść, która po mistrzowsku łączy epoki, od ostatnich lat XIX wieku do czasów współczesnych, tworząc między nimi doskonałą harmonię.

Jest rok 2010. Violeta Lax, historyk sztuki z Art Institute w Chicago badająca twórczość wybitnego hiszpańskiego malarza Amadea Laxa (prywatnie jej dziadka), przyjeżdża do Barcelony. Po kilku dekadach administracyjnych przepychanek pełnomocnikowi spadkobierców artysty udaje się doprowadzić do otwarcia w ich dawnej rodzinnej rezydencji monograficznego muzeum Amadea Laxa, zgodnie z jego ostatnią wolą. Jednak podczas prac remontowych w pałacyku zostają odkryte zwłoki kobiety.
Kim była denatka? Dlaczego ktoś zatuszował jej śmierć? I czy w tej sytuacji dojdzie do otwarcia muzeum? Odkrywając nowe fakty, Violeta zacznie zupełnie inaczej patrzeć na historię swojej rodziny…

„Siła tej książki nie leży w pomyśle, ale w sposobie, w jaki zmienia nasze postrzeganie rzeczy i nas samych. Świetna powieść” – „La Vanguardia”

„Care Santos po wiarygodnie kreśli postacie i z łatwością przenosi czytelnika w przeszłość. Pisze językiem eleganckim i wyważonym, pozbawionym zbędnych ozdobników. Lektura godna polecenia” – Revista Leer

„Care Santos otwiera swoje «Zamknięte pokoje» po mistrzowsku, kreując intrygę jednocześnie nie popadając w banał” – El Cultural (El Mundo)

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zamknięte pokoje
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: