Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00034 007248 21297446 na godz. na dobę w sumie
Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami - ebook/pdf
Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 39
Wydawca: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7537-115-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W praktyce zamówień publicznych pojawia się szereg problemów, które wynikają nie tylko z obowiązujących przepisów, ale w dużej mierze z praktyki stosowanej przez zamawiających.

Zagadnienia te dotyczą w szczególności stosowania kryterium cenowego jako podstawowego przy wyborze oferty, konieczności wykazania się przez wykonawcę spełnieniem wymagań stawianych przez zamawiającego w chwili składania dokumentów oraz problemów związanych ze stosowaniem środków odwoławczych. Wszystkie te zagadnienia są szczególnie istotne dla podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami.

Publikacja przedstawia problemy, jakie mogą pojawić się w procedurze zamówień, dotyczących gospodarki odpadami. W prosty sposób prezentuje rekomendowane rozwiązania w tym zakresie.

Publikacja:

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Marta Pawlak Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami Stan prawny: lipiec 2012 Ochrona środowiska Copyright © 2012 ISBN 978-83-7537-115-4 Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa tel.: 22 559-36-82, faks: 22 829-27-27, 829-27-00 www.dashofer.pl, www.budinfo.pl email: b-zpo@dashofer.pl Opracowanie edytorskie i korekta: Anna Łukasik Skład: Krzysztof Olechowski Wszelkie prawa zastrzeżone, prawo do tytułu i licencji jest własnością Dashöfer Holding Ltd. Kopiowanie, przedrukowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji, również na nośnikach magnetycznych i elektronicznych bez zgody Wydawcy jest zabronione. Ze względu na stałe zmiany w polskim prawie oraz niejednolite interpretacje przepisów Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone informacje. Spis treści 1. 2. 3. Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami .................................... 5 Praktyczne problemy związane z procedurą zamówień publicznych i rekomendowane rozwiązania .............................................................. 16 Szczegółowe regulacje dotyczące robót budowlanych ......................... 20 3.1. Opis przedmiotu zamówienia ........................................................ 20 3.2. Zakres i forma specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych ........................................................................ 25 3.3. Zakres i forma programu funkcjonalno- użytkowego................... 28 3.4. Wartość zamówienia na roboty budowlane................................... 32 3.5. Przykładowe wzory SIWZ z zakresu gospodarki odpadami ........ 34 Wykaz piktogramów podstawa prawna definicja orzecznictwo uwaga normy zasady, warunki, wskazówki
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Zamówienia publiczne w gospodarce odpadami
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: