Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00213 003699 22409028 na godz. na dobę w sumie
Zarządzanie urządzeniami Apple. Zunifikowana teoria zarządzania urządzeniami Mac, iPad, iPhone oraz AppleTV - ebook/pdf
Zarządzanie urządzeniami Apple. Zunifikowana teoria zarządzania urządzeniami Mac, iPad, iPhone oraz AppleTV - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 694
Wydawca: Promise Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7541-444-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> komputery i informatyka >> biznes it >> e-biznes
Porównaj ceny (książka, ebook (-32%), audiobook).

Efektywna praca z platformami Apple na poziomie korporacyjnym lub biznesowym obejmuje nie tylko infrastrukturę, ale także sposób myślenia, który administratorzy muszą zastosować, aby odnieść sukces. Sposób myślenia zmuszający nas do pozostawienia za drzwiami 30 lat dogmatów IT. Ta książka jest przewodnikiem po tym, jak zintegrować produkty Apple ze swoim środowiskiem przy minimalnych tarciach. Ponieważ ekosystem Apple nie odchodzi w przeszłość.

Zaczniemy od poznania, dokąd zabiera nas Apple, zewnętrzni dostawcy oprogramowania oraz społeczność IT. Czym jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) i na czym polega jego działanie. Zrozumienie tego pozwoli na określenie, co musi się wydarzyć w naszych sieciach, aby umożliwić funkcjonowanie MDM, a także tego, jak najlepiej zapewnić możliwie najmniejszy dostęp niezbędnych do serwerów lub usług. Następnie przyjrzymy się agentom zarządzania, które nie stanowią MDM, a także temu, kiedy należy użyć agenta, a kiedy skorzystać z innych możliwości. Po zainstalowaniu rozwiązania do zarządzania, można wdrażać profile na urządzeniach lub wdrażać profile na komputerach Mac przy użyciu skryptów.

Korzystając z książki Zarządzanie urządzeniami Apple jako przewodnika będzie można dostosować i spakować wdrażane oprogramowanie oraz zablokować urządzenia, aby były całkowicie bezpieczne. Ułatwi ona także pracę nad zbudowaniem standardowych środowisk kontroli jakości, aby móc testować skuteczniej i przy mniejszym wysiłku.

Firma Apple wytycza własną ścieżkę w IT. Zamieniła się miejscami z Amazonem, Google i Microsoftem jako najbogatsza firma, jaka kiedykolwiek istniała. I nie jest ograniczona 30 lub więcej latami dogmatów w branży IT. Można próbować wprowadzać urządzenia Apple według przestarzałych trybów zarządzania urządzeniami lub, z pomocą tej książki, do zarządzania można zastosować podejście firmy Apple.

 

Apple OS X / iOS
Poziom średniozaawansowany
Kod źródłowy dostępny online

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Zarządzanie urządzeniami Apple. Zunifikowana teoria zarządzania urządzeniami Mac, iPad, iPhone oraz AppleTV
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: