Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00321 004346 24124786 na godz. na dobę w sumie
Zemsta lorda - ebook/epub
Zemsta lorda - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 208
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788711771877 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Caryl i Romara to dwie siostry dość surowo wychowywane przez swojego ojca. Gdy ten dowiedział się, że Caryl zamierza poślubić znanego arystokratę Harveya Wychboldena wpada w złość Obawia się bowiem, że jego córka nie będzie z nim szczęśliwa.

Caryl jednak nie słucha ojca i ucieka wraz z kochankiem. Ojciec wydziedzicza ją i zabrania Romanie kontaktować się z siostrą. Sytuacja ulega zmianie po śmierci ojca. Wtedy to Romara dostaje list od siostry, w którym ta prosi o pilne spotkanie. Okazuje się, że Caryl jest w ciąży, a jej życie u boku światowego Harveya jest pasmem upokorzeń. Co więcej Harvey nie chce ani dziecka, ani zaślubin z Caryl.

Kiedy Harvey widzi Romarę przed swoim domem wpada w złość i spycha ją ze schodów. Leżącą na ulicy dziewczynę znajdują pijani mężczyźni, którzy wykorzystują ją do swojego pijackiego planu ożenku jednego z nich.

Następnego dnia Romara dowiaduje się, że została żoną lorda Trenta Ravenscara, który w ten sposób chciał się zemścić na kochance.

Co wydarzy się dalej po tych swoistych zaślubinach? Czy uda się wybrnąć z tej sytuacji? Czy przypadkowe małżeństwo przerodzi się w uczucie? Czy Romara zdoła pomóc swojej siostrze?

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zemsta lorda
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: