Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00031 002897 20668014 na godz. na dobę w sumie
Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto? - ebook/pdf
Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto? - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 19
Wydawca: Global Profit Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-61362-56-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Kiedy osoba nieznająca rynku metali szlachetnych usłyszy coś o sztabce złota, wyobraża sobie przedmiot o ogromnej wartości wielkości cegły. Tak naprawdę złoto inwestycyjne jest przeznaczone dla każdego odbiorcy, ponieważ najmniejsze sztabki czy monety mają wagę już poniżej 1 grama, a ich wartość może nie przekraczać 100 zł. Ze względu na wysokość marży kupno tych monet i sztabek nie jest najbardziej opłacalne, ale z racji budowania dobrych nawyków i przetarcia szlaków warto rozpocząć inwestowanie nawet od takich małych porcji złota.

W tytule książki została zawarta nie tylko właściwość chemiczna złota, lecz także prawda ekonomiczna: złoto zachowuje wartość przez długi okres i chroni nas przed niekorzystnymi scenariuszami rynkowymi.

Jeżeli zastanawiasz się nad ulokowaniem części swojego kapitału w metalach szlachetnych lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat złota, ta książka będzie znakomitym przewodnikiem – podpowie Ci, jak zrobić to w sposób bezpieczny i najbardziej zoptymalizowany.

Dowiesz się:

dlaczego warto inwestować w złoto; jakie są wady złota; jak bezpiecznie kupić złoto;gdzie najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jak sprzedać i kupić złoto w cenie zbliżonej do ceny spot; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej… O autorze

Daniel Tokarz – właściciel firmy inwestującej od 2004 roku w produkty i instrumenty pasywne. Założyciel jednej z pierwszych na rynku polskim firm produkujących i sprzedających wideokursy (blisko 100 wydanych kursów i kilkaset tysięcy sprzedanych produktów). Współproducent programów komputerowych. Autor kilkunastu książek w wersji papierowej, e-booków oraz bestsellerowych audiobooków oferowanych we wszystkich największych księgarniach na rynku polskim. Właściciel nieruchomości mieszkalnych i użytkowych przynoszących comiesięczne przychody z wynajmu. Uczestnik setek transakcji kupna i wynajmu nieruchomości. Od 1998 roku inwestor giełdowy specjalizujący się w spółkach dywidendowych i zabezpieczaniu inflacyjnym z wykorzystaniem metali szlachetnych w postaci złota i srebra. Autor wyróżnionego referatu podczas Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w 2012 roku, który na podstawie analizy wskaźników giełdowych trafnie przewidział zachowanie spółek z sektora deweloperskiego w kolejnych latach. Prywatnie mąż Magdy oraz tata Zuzi i Jaśka. Pasjonat żeglarstwa, golfa, astronomii, matematyki finansowej, tańca, wspinaczki, snowkitingu nurkowania i płukania złota.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Złoto nie rdzewieje Jak inwestować w złoto? © Copyright by Daniel Tokarz Autor: Daniel Tokarz Tytuł: Złoto nie rdzewieje Podtytuł: Jak inwestować w złoto Redakcja korektelka.pl ISBN: 978-83-61362-56-2 Szczecin 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane i korekta: Elżbieta Sokołowska | lub znaki występujące w tekście kopii metodą rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione. Wykonywanie kserograficzną, także kopiowanie książki na fotograficzną, a nośnikach filmowym, magnetycznym innym powoduje naruszenie praw autorskich niniejszej publikacji. Wszelkie są zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli. Uwaga: informacje zawarte w tej publikacji nie stanowią doradztwa inwestycyjnego ani prawnego, tylko prezentują doświadczenie i opinie autora. Przed decyzji podjęciem przedsięwzięcia inwestycyjnej lub doradztwa z biznesowego skorzystaj profesjonalnych oraz sprawdź podmiotów obowiązujące przepisy prawa. Autor dołożył wszelkich starań, aby wiedza zawarta jakiejkolwiek innego w publikacji była jak najwyższej jakości, jednak nie zna sytuacji finansowej i środowiska, w którym działają poszczególne podmioty. Zmieniające się prawo interpretacji mogą dezaktualizować przedstawione informacje. sposoby i jego Spis treści: Wstęp Co to jest złoto? Krótka historia złota Najstarsze złoto przetworzone przez człowieka Lidyjski szekel Złote statery, aureusy, solidy, dinary Hyperpyrony, floreny, dukaty Franki, dolary, ruble, marki, korony
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: