Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00034 002774 20665237 na godz. na dobę w sumie
Zniszczenie - ebook/epub
Zniszczenie - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Jirafa Roja Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-115-475-4 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Młody pisarz pisze bestsellerową powieść – spełnienie marzeń czy początek upadku zdolnego twórcy? Pochłonięty przez alkoholowe zabawy i seks z przypadkowymi kobietami Mirek wpada w sidła uzależnienia.

Mirek Badaj to 27-letni pisarz, który po głośnym debiucie „Polowanie na dziewice” bezskutecznie próbuje napisać swoją kolejną powieść. Wydawca czeka na tekst, a tymczasem bohater pogrąża się w morzu alkoholu i kobiet, które mają obsesję na punkcie swojego idola. Mirek nie potrafi jednak pokochać żadnej z nich, tak jak nie umie wyzwolić się z sideł uzależnienia. Bohater próbuje wziąć się w garść i zapanować nad swoim życiem, ale nic z tego nie wychodzi. W dodatku w domu pomocy społecznej umiera jego ojciec, którego nie widział od lat.
„Zniszczenie” to smutna, choć miejscami także zabawna historia o tym, jak nie być pisarzem. Plany i marzenia bohatera powoli odchodzą w niepamięć, niszczone przez przygodny seks i nadmierne ilości alkoholu. Nałóg i obsesyjne pożądanie dają chwilowe zapomnienie, nie pozwalają jednak uciec od przeszłości, której kiedyś trzeba będzie stawić czoła.
Ta książka jest jak butelka whisky – trzeba ją wypić samotnie, żeby zrozumieć, jak trudne do pokonania przeszkody stawia przed nami życie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zniszczenie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: