Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00289 007437 22992113 na godz. na dobę w sumie
Związki miłosne w sieci - ebook/epub
Związki miłosne w sieci - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza „Impuls” Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-850-481-8 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> nauki interdyscyplinarne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Studium, które porusza ważne zagadnienie społeczne, jakim jest nawiązywanie, tworzenie i utrzymywanie przez młodych ludzi relacji partnerskich za pomocą internetu.

Twórcy „Związków miłosnych w sieci” pozwalają nam zapoznać się z mechanizmami wpływającymi na decyzję o wyborze partnera z punktu widzenia psychologicznego i społecznego. Pokazują zarazem, jak wyglądało to zjawisko na przestrzeni wieków. Szczególnie dużo uwagi poświęcają portalom randkowym – miejscom w sieci, gdzie nawiązuje się nowe znajomości, ale także buduje swój wizerunek oraz zaspokaja swoje potrzeby. Pokazują perspektywy rozwoju portali randkowych oraz ukazują zagrożenia związane z poszukiwaniem miłości w sieci. Autorzy, opisując cyberprzestrzeń, nie zaniedbują opisu tradycyjnego funkcjonowania związków partnerskich. Przedstawiony materiał oparty jest na rzetelnych badaniach empirycznych, o charakterze eksploracyjnym.
Materiał ten jest podstawą do odpowiedzi na pytania dotyczące procesu podejmowania decyzji o zarejestrowaniu się na portalu randkowym, długości i częstotliwości korzystania z tego miejsca, nawiązywania kontaktu pomiędzy użytkownikami i ich doświadczeń.
„Związki miłosne w sieci” to cenna pozycja dla osób próbujących zrozumieć współczesny świat, który jest dzisiaj równocześnie światem on-line i off-line, a zarazem samego człowieka próbującego znaleźć bliskość, szczęście i zrozumienie w związku z drugim człowiekiem. Książka zawiera bogatą bibliografię oraz netografię.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Związki miłosne w sieci
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: