Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00039 002679 22418775 na godz. na dobę w sumie
Życie z drugiej ręki - ebook/epub R
Życie z drugiej ręki - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Szara Godzina Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-431-271-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poruszający debiut, przedstawiający rodzinną historię rozgrywającą się w scenerii prowincjonalnego miasteczka. „...z drugiej ręki” to powieść o zagubionej kobiecie, która szuka swego miejsca w życiu.

Do tej pory Anita nie zastanawiała się, czy jest naprawdę szczęśliwa. Żyje z dnia na dzień, wychowując dwie córki i borykając się z coraz bardziej odległym jej mężem. Ma jednak dosyć rutyny i monotonii. Marzy o znalezieniu pracy i uwolnieniu się od toksycznej przeszłości. I właśnie wtedy poznaje Joannę, która wpada na pomysł wspólnego biznesu.
Czy życie Anity jest aż tak beznadziejne, jak jej się wydaje? Jak długą drogę musi przejść i jak wiele rodzinnych tajemnic poznać, by wreszcie zrozumieć, co tak naprawdę ma w jej życiu największe znaczenie.

„Zwyczajna bohaterka, zwyczajne prowincjonalne miasteczko i zwyczajne problemy jego mieszkańców. Miłość, która narodziła się zwyczajnie, czasem bywa nie w sosie i chodzi w domowym ubraniu. Zwyczajność, która dotyczy każdego z nas, choć nie zawsze chcemy o niej opowiadać. Ania Grzyb zechciała. Opowiedziała o niej bez hałasu i upiększeń. Jednak to właśnie w owej cichej zwyczajności tkwi proste szczęście, które docenia się dopiero z czasem” – Katarzyna Enerlich, autorka m.in. powieści „Czas w dom zaklęty” i „Prowincja pełna snów”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

zapiskinaserwetkach.blogspot.com Pani_Wu: Życie z drugiej ręki - Anna Grzyb

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Życie z drugiej ręki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: