Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00089 005772 20267449 na godz. na dobę w sumie
@mory w sieci. Skandalicznie prawdziwe relacje kobiet o romansach online  - ebook/pdf
@mory w sieci. Skandalicznie prawdziwe relacje kobiet o romansach online - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 168
Wydawca: haveanicEbook.pl Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-64820-03-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> romans
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W sposób zabawny i prawdziwy pokazane skandalicznie relacje kobiet o poszukiwaniu mężczyzny w sieci. To dokładny przepis na to, jak szukać ukochanego i się nie oszukać.

Trzy przyjaciółki w średnim wieku postanawiają rzucić wyzwanie losowi i... znaleźć odpowiednich dla siebie mężczyzn przez Internet. Nie pijaków, brzydali czy kobieciarzy, ale takich z którymi można budować trwały związek. Niekoniecznie idealny, ale skrojony na miarę potrzeb. Podchodzą do tego profesjonalnie - właściwy portal, dobre zdjęcia, szczere chęci, bo przecież o ich przyszłość tu chodzi! Na babskich spotkaniach suto zakrapianych winem opowiadają o swoich zaskakujących przygodach z kolejnymi facetami poznanymi w sieci. Czasami wybuchają salwy śmiechu, czasami płynie potok łez. Uczucia mogą być mieszane... Poznajcie doświadczenia bohaterek i przekonajcie się sami.

Czy sieć to dobre miejsce do budowania trwałych relacji? Na jakie typy mężczyzn można tam trafić? Czy da się szukać miłości za wyszukiwarki i jasno sprecyzowanych kryteriów? Panowie, zobaczcie, jak widzą was kobiety! Książka jest oparta o autentyczne relacje kobiet. Nie ma być tylko lekturą łatwą i przyjemną, czasem jest gorzka i bolesna. Może także pełnić rolę poradnika dla kobiet szukających miłości w świecie Internetu i wirtualnych portali randkowych.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

@mory w sieci. Skandalicznie prawdziwe relacje kobiet o romansach online
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: