Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00419 006817 20283437 na godz. na dobę w sumie
Królewna Śnieżka - ebook/pdf
Królewna Śnieżka - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 28
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3785-9826-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> opowiadania
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Chyba wszyscy znamy historię o Królewnie Śnieżce.
W dobie internetu, facebooka i wszechobecnych aplikacji, warto poznać wersję „Śnieżki” jakiej jeszcze nie było! Debiutancka, ilustrowana książka Magdaleny Śliwińskiej pokazuje jak w dzisiejszych czasach łatwo wpaść w sidła 'sieci' i zapomnieć o tym, co na prawdę daje nam w życiu szczęście.
Bajka nie tylko dla dzieci.
Magdalena Śliwińska - studentka Grafiki Warsztatowej w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Laureatka wielu konkursów plastycznych, m.in. 2 miejsce w 'Studenckim Obrazie Roku 2017', liczne wyróżnienia na 'Międzynarodowym Festiwalu Rysowania w Zabrzu', nagroda główna 'Pleneru malarskiego na Nikiszowcu'. Zajmuje się ilustracją, grafiką oraz malarstwem. Swoje inspiracje czerpie z otaczającego ją świata oraz relacji z najbliższymi. W wolnych chwilach uwielbia gotować, uprawiać jogę oraz zwiedzać świat.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

MAGDALENA ŚLIWIŃSKA Królewna Śnieżka Tytuł: Królewna Śnieżka Autor: Magdalena Śliwińska Korekta tekstu: Marta Wątrobska Wydawnictwo: e-bookowo.pl ISBN: 978-83-7859-826-8 Książka wykonana w ramach pracowni Ilustracji na ASP w Katowicach Prowadzący: mgr Karolina Kornek oraz dr Anna Machwic Dedykacja: Mojemu Kochanemu chłopakowi Łukaszowi, który pokazał mi co w życiu jest ważne. W pewnym mieście, całkowicie objętym strefą darmowego Wi-Fi, żyła sobie Zła Kocica. Całe dnie spędzała nad budowa- niem wirtualnej popularności, używa- jąc wszystkich znanych jej magicznych sztuczek, by zyskać tyle lajków, ile nie miał nikt przed nią. Zła Kocica osiągnęła swój cel, z dnia na dzień jej sława rosła. Codziennie rano brała do łapki smartfo- na i z uśmieszkiem powtarzała „Jabłko, Jabłko, powiedz przecie, kto jest najpo- pularniejszy w sieci?” i chichotała pod wąsikiem. Jednak pewnego dnia spokój Kocicy został zmącony. Natrafiła na profil Królewny Śnieżki, która miała wię- cej polubień i to pod zwykłym zdjęciem z wtorkowego spaceru. Zbulwersowana tą sytuacją wysłała fałszywy donos o nielegalnej działalności w internecie z naka- zem likwidacji Łani.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Królewna Śnieżka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: