Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00025 025944 24155248 na godz. na dobę w sumie
Bogaty Pracownik - ebook/epub
Bogaty Pracownik - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: OSMPOWER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-949819-3-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> kompetencje osobiste
Porównaj ceny (książka, ebook (-23%), audiobook).

Uważasz, że tylko posiadanie własnej firmy pozwoli Ci się rozwinąć i zostać bogatym? Świetnie. Ale to znaczy, że najpierw powinieneś przeczytać książkę Jamesa Altuchera – „Bogaty pracownik” i upewnić się, czy tak jest naprawdę.

 

Bo nie każdy jest stworzony do tego, aby stać się przedsiębiorcą!

Wielu ludzi jest szczęśliwych, pracując dla kogoś innego w pracy, która nas uszczęśliwia, daje spełnienie, pieniądze i satysfakcję.

Świat się jednak zmienia, a pracownicy coraz częściej zastępowani są zlecaniem pracy do firm zewnętrznych, innych krajów, czy też przez technologię.

Uważa się, że lekarstwem na tę sytuację jest zwiększanie liczby firm i promowanie postawy „każdy może być przedsiębiorcą”.

 

Nie jest to jednak dobry kierunek, ponieważ bycie właścicielem firmy i własnym szefem nie jest usłane różami, a współczynnik niepowodzeń wynikających z prowadzenia biznesu bliski jest 85%.

 

Dlatego, jak pisze James Altucher w książce 'Bogaty pracownik', rozwiązaniem staje się bycie „bogatym pracownikiem”, poprzez zmianę sposobów działania oraz wdrożenie technik zawartych w jego książce.

 

Sięgnij po książkę „Bogaty pracownik”, jeśli chcesz wiedzieć:

- jak budować swoją wartość jako pracownik;

- jak pracować na etacie i stać się bogatym;

- jakich strategii użyć, aby zmiana pracy zawsze była jedynie Twoją decyzją, a nie przymusem;

- jak zostać przedsiębiorczym pracownikiem;

jak stać się integralną i niezbędną częścią biznesu Twojego szefa;

- jak zyskać przedsiębiorczych i efektywnych pracowników;

- jak sprawić, aby pomysły i idee, które generujesz po prostu się „zadziały”;

- jak unikać frustracji generowanej przez dotychczasowe standardy i normy kultury firmowej;

- jak rozbić szklany sufit;

- oraz dlaczego od pierwszego dnia pracy musisz dokładnie i ze szczegółami zaplanować swoje odejście z pracy… zanim zrobi to za Ciebie ktoś inny.

 

'Bogaty pracownik' to pierwszy taki poradnik, który pokazuje, jak stać się bogatym pracownikiem na miarę naszych czasów. Mało tego, firmy które chcą utrzymać swoją topową pozycję, wygrają jedynie wtedy, gdy będą krzewiły wśród swoich pracowników kulturę i sposób myślenia nowoczesnego i docelowo bogatego pracownika.I to właśnie James Altucher opisuje w swojej książce „Bogaty pracownik”.

 

To książka dla przedsiębiorczych pracowników i pracodawców.

 

O AUTORZE

James Altucher – przedsiębiorca, amerykański inwestor, autor bestsellerów, uważany za jednego z bardziej wpływowych autorów. Jego newsletter i blog czytają codziennie miliony internautów z całego świata.

Propagator idei choose yourself („wybierz siebie” bazującej na staniu się tym, kim chcesz się stać, bez pytania o zgodę i pozwolenie tzw. osób decyzyjnych).

James Altucher znany jest ze swoich odważnych poglądów oraz całkowicie nieszablonowego podejścia do przedsiębiorczości, kreatywności i biznesu. Jego – na pozór szalone pomysły – przyczyniły się do powstania wielu fortun.

Altuchera możesz zarówno kochać, jak i nienawidzić. Nie można jednak zaprzeczyć, że wszystko, czego się dotknie z czasem nabiera sensu. Jego otwartość w dzieleniu się swoimi porażkami oraz sukcesami odczarowuje mit „american dream”. Altucher swoją postawą pokazuje, że nie każdemu się udaje i że nie każdy jest w stanie stworzyć „drugiego Facebooka”, ale każdy jest w stanie przystosować się do zmieniających się trendów, a następnie użyć tego jako swojej największej przewagi konkurencyjnej.

 

Opinie innych o książce 'Bogaty pracownik': 

 


Nie musisz zaczynać biznesu, aby mieć więcej pieniędzy. Autor stworzył klucz do tego, by stać się bogatszym, dzięki wielu źródłom dochodu. Po pierwsze, możesz zwiększyć swoją wartość jako pracownik, tworząc większą wartość. Następnie możesz uruchomić projekty poboczne, które przyniosą Ci więcej pieniędzy.

Nowa gospodarka, w której żyjemy, wymaga od nas nieustannego generowania pomysłów. Musisz stać się 'maszyną idei'. Niektóre z tych pomysłów mogą okazać się bezwartościowe, ale to nie stanowi problemu.

Gorąco polecam tę książkę. Bez względu na to, gdzie jesteś w życiu, wiele spostrzeżeń Jamesa Altuchera będzie dla ciebie korzystnych.

- z portalu Amazon.com


 

 


Ta książka jest świetna!

Obala mity na temat pracy na etacie. Altucher udowadnia, że możesz być bogaty pracując na etacie i że niekoniecznie etat jest tą opcją Be;)

Okazuje się, że można pracować na etacie i być nie tylko bogatym, ale też spełnionym i szczęśliwym. Autor pokazuje przykłady, strategie i techniki, jak to zrobić i to bez rzucania czy zmiany pracy.

- Izabella Wojtaszek, Projektant kariery, Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń, pracanawymiar.pl. Autorka książki Pasja to za mało!


 

 


Nie musisz wspinać się na szczyt. Masz szczęście wiedzieć o tej książce, która odmieni całe twoje życie. Wchłaniaj te słowa i na co dzień naprawdę wchodź w interakcję z ludźmi, a opanujesz bycie najlepszym pracownikiem, co – w mojej skromnej opinii – jest pierwszym krokiem do opanowania życia naprawdę. 

- z portalu Amazon. com


 

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Bogaty Pracownik
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: