Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00218 031993 23543167 na godz. na dobę w sumie
Uzdrowienie duszy kobiety - ebook/epub
Uzdrowienie duszy kobiety - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Szaron Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66494-52-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> religia
Porównaj ceny (książka, ebook (-18%), audiobook).

Joyce Meyer jest znana na całym świecie z niezwykle praktycznego podejścia do nauczania Biblii.

W tej książce dzieli się bolesną historią własnego dzieciństwa, naznaczonego traumą wykorzystywania seksualnego, pokazując kobietom na całym świecie, że miłość Chrystusa uzdrawia rany duszy i wnosi do życia autentyczną radość.

Mając za sobą lata cierpienia spowodowanego wykorzystaniem, odrzuceniem i zdradą ze strony najbliższych jej osób, Joyce Meyer pewnym głosem odpowiada: „Tak!”.

Jej optymizm jest uzasadniony. Nie tylko sama przeżyła osobiste uzdrowienie, ale także była świadkiem, jak rzesze kobiet z różnych zakątków świata, które nie wierzyły, że istnieje dla nich droga wyjścia z cierpienia, i nie wiedziały, jak zrobić pierwszy krok, znalazły nadzieję i nową drogę życia w niezmiennej przez wieki mądrości Słowa Bożego.

Joyce Meyer po raz pierwszy podzieliła się historią swojego życia w cieszącej się wielką popularnością książce „Piękno z popiołów”. Bogatsza o dwadzieścia lat doświadczeń zgłębia ten trudny temat w swojej najnowszej publikacji „Uzdrowienie duszy kobiety”. Dzieli się ze swoimi czytelniczkami prawdą o Bożym uzdrowieniu, które jest dostępne dla każdego i każdej z nas. Znajdziesz tu rozdziały poświęcone przeszkodom, jakie mogą blokować twoje wejście w życie Bożej ukochanej oraz część ułatwiającą przemyślenia na drodze do uzdrowienia. Bóg jest w stanie uleczyć każdą ranę i jest gotów przyjść ci z pomocą. Niech lektura „Uzdrowienia duszy kobiety” będzie pierwszym krokiem na drodze do pełni życia, które Bóg dla ciebie przygotował.

JOYCE MEYER jest jedną z najpopularniejszych mówczyń chrześcijańskich na świecie. Jej program „Codzienna radość życia” jest transmitowany każdego dnia przez wiele stacji telewizyjnych i radiowych. Joyce jest autorką blisko stu książek, które pozytywnie wpłynęły na rzesze mężczyzn i kobiet. Do jej najpopularniejszych publikacji zaliczamy m. in.: Bitwę o umysł, Myśli pełne mocy, Rozpocznij i zakończ dobrze swój dzień, Pewna siebie mama oraz Piękno z popiołów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Uzdrowienie duszy kobiety
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: