Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00032 002999 21513839 na godz. na dobę w sumie
Powroty w tonacji sci-fi - trylogia - ebook/epub
Powroty w tonacji sci-fi - trylogia - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 898
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-4314-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> science-fiction
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Trylogia science fiction:

'Powroty w tonacji sci-fi' - pierwsza część trylogii. Jest rok 2020. Astronauta NASA Jack Kowalsky budzi się z hibernacji w bazie na Księżycu, dręczony koszmarami związanymi z wcześniejszą rodzinną tragedią. W bazie oprócz niego nie ma żywej duszy, a Ziemia nie odpowiada na wezwania, co sugeruje prawdopodobieństwo globalnej katastrofy. Świadomość, że Jack może być ostatnim żyjącym człowiekiem, pogłębia jego depresję i wywołuje myśli samobójcze. Jack decyduje się powrócić na milczącą planetę i dotrzeć nad mazurskie jeziora, gdzie stoi jego stary dom, pełen wspomnień i pamiątek po utraconej rodzinie - doskonałe miejsce na rozstanie się z życiem. Czy osiągnie cel i zdecyduje się na tak dramatyczny krok? I czy Ziemia jest rzeczywiście zupełnie wymarła?

'Io - Nowe Równanie' to druga część trylogii.  Dalsze losy bohaterów powieści 'Powroty w tonacji sci-fi'. Czas akcji - 30 lat później (2050). Agencje kosmiczne NASA i ESA organizują załogową wyprawę badawczą, której celem są dwa księżyce Jowisza: Europa oraz Io. Tymczasem w przestrzeni Układu Słonecznego dochodzi do dziwnych anomalii elektromagnetycznych, w wyniku których życie na Ziemi pogrąża się w chaosie, a misja kosmiczna staje pod znakiem zapytania.

'Stef' - trzecia część trylogii. Jest rok 2060. Jack Kowalsky jest już od dawna na emeryturze, mieszka razem z synem i z ośmioletnią wnuczką (tytułową Stef) w swoim rodzinnym domu na Mazurach. Stefcia jest otoczona miłością, chodzi do szkoły i powinna być szczęśliwa... jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Pod wpływem zdarzeń z przeszłości w jej psychice ujawniają się zdolności, których dziewczynka nie umie kontrolować. Jej życie stopniowo zamienia się w koszmar, a z bezmiaru cierpienia możliwe jest tylko jedno wyjście - tylko jedna, dramatyczna droga ucieczki.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Powroty w tonacji sci-fi - trylogia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: