Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00270 008495 23363438 na godz. na dobę w sumie
Bory Tucholskie. Turystykon - ebook/pdf
Bory Tucholskie. Turystykon - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-927380-0-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> podróże
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Szanowni Państwo! Firma „Multimedia Art.” z Bydgoszczy wraz z wydawnictwem „E-bookowo” z Będzina przygotowała e-book pt. „Bory Tucholskie” – Turystykon. Można tę pozycję zamówić poprzez internet w wersji elektronicznej. Zamiarem realizatorów jest nie tylko przedstawienie tego pięknego regionu pod względem turystyczno-krajoznawczym ale wskazanie na zagadnienia i tematy związane z aktywnym, dogłębnym poznaniem środowiska Borów Tucholskich – największego obszaru leśnego w Polsce. Przygotowaliśmy, autorzy Jakub i Zbyszek Wróbel pozycję, która może przydać się jako encyklopedia tego pięknego miejsca i dać czytelnikom maksimum informacji przydatnych dla czynnego, pozytywnie absorbującego rozum i ciało odpoczynku.


Nazwa Turystykon wymyślona przez autorów, to nazwa powstała w celu poszerzenia zakresu pojęć „informator” i „przewodnik”. Oprócz najważniejszych, ogólnych i szczegółowych wiadomości z regionu przedstawione zostały także atrakcyjne sposoby aktywnego , nastawionego  na poznanie przyrody wszystkimi zmysłami wypoczynku. Jest też zawartych wiele rad, porad i dopowiedzi do tych wiadomości, które być może znajdziecie gdzie indziej. Liczne zdjęcia ilustrują urodę przedstawionych tematów. Opowiada się o roślinach, drzewach, pomnikach przyrody a także o zwierzętach zamieszkujących na tym terenie. Wybieramy się na grzyby i prezentujemy budowane dziś w stylu borowiackim drewniane domy.. Wędrujemy po szlakach turystycznych i zaglądamy do zabytkowych wsi i skansenów.


Realizując to przedsięwzięcie chcieliśmy dać pełne wyobrażenie przedstawionego  regionu w wielu dziedzinach poznawczych. Turystykon, to twórcze zapoznanie się ze środowiskiem w którym żyjemy lub  w którym chcielibyśmy przebywać. Piękne są Bory Tucholskie. Przyjemnie jest wspomnieć każdorazowy pobyt w tym terenie. Zachęcamy wszystkich do wybrania się w ten region. Piękno przyrody to jedna z podwalin piękna sztuki. Jest ono materiałem niewyczerpanym dla studiów, skarbnicą gotowych pięknych form, może również stanowić inspirację, którą  wspaniały sztukmistrz podchwyci i poprzez wyobraźnię przetworzy.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Bory Tucholskie. Turystykon
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: