Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00049 009345 22950285 na godz. na dobę w sumie
Sztuka kochania - ebook/epub
Sztuka kochania - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Agora Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-268-1931-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Poradnik dla par, który zyskał miano kultowego.

Książka wydana po raz pierwszy w 1976 r. nie traci na aktualności. Osiągnęła rekordowe 7 milionów sprzedanych egzemplarzy. Doczekała się również dziesiątek tysięcy piracki dodruków. Teraz za sprawą filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” zyskała drugie życie i doczekała się również wydania w formie ebooka.

Autorka była postacią nietuzinkową. Wzbudzała wiele kontrowersji. Popularyzowała antykoncepcję. Łamała konwenanse. Kwestionowała autorytety. Zyskała miano rewolucjonistki seksualnej. Można powiedzieć, że odegrała dużą rolę w podnoszeniu jakości życia seksualnego Polaków: leczyła, inspirowała do odkrywania przyjemności, przełamywała tabu i przede wszystkim uczyła, jak sobie radzić z intymnością w związku oraz jak budować bliskość.

Wyjątkowość „Sztuki kochania” polega na tym, że czytelnik znajdzie tu nie tylko opisane pozycje i zabawy seksualne, lecz także mnóstwo refleksji dotyczących miłości i umiejętności zrozumienia drugie człowieka. Jednym słowem, dowie się, że kochanie to sztuka.

Ebook „Sztuka kochania” opatrzony został wstępem znanego seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego. Zawiera również nowy, zaktualizowany rozdział o antykoncepcji.

Magdalena Boczarska, odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej, o „Sztuce kochania”:

„Mówi się, że miłość nie potrzebuje podręczników. Ale prawdziwy związek bez zrozumienia drugiej strony, to tylko powierzchowna znajomość. Dzieło Wisłockiej to prawdziwe kompendium wiedzy, dzięki któremu przeniesiecie swoją sypialnię prosto do gwiazd”.

Katarzyna Nosowska o poradniku Wisłockiej:

„Miałam wielkie szczęście dorastać w rodzinie, która nie uznawała seksu za temat wstydliwy. Na każde pytanie dotyczące tej sfery, otrzymywałam szczerą, wyczerpującą odpowiedź, dostosowaną formą do możliwości rozumienia wynikającej z wieku. «Sztukę kochania» wypatrzyłam w domowej bibliotece sama, dokładnie w momencie, kiedy stałam się nabuzowanym hormonami teoretykiem seksu. W dorosłość wkroczyłam uzbrojona w potężną porcję wiedzy, która sprawiła, że jako praktyk dążyłam do zachowania równowagi pomiędzy przyjemnością a świadomą odpowiedzialnością. Drogie sercu Michaliny Wisłockiej Lubniewice, to miejsce, gdzie spędzałam wszystkie wakacje, a drzewom w Parku Miłości jej imienia powierzyłam nieskończoną ilość tajemnic”.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Sztuka kochania
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: