Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00252 004994 21762785 na godz. na dobę w sumie
Sprawdź,  jak  rozliczać  koszty  firmy  prowadzonej  w  domu - ebook/pdf
Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-269-5467-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biznes >> bankowość i finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Prowadzenie działalności gospodarczej przez osobę fizyczną we własnym domu lub mieszkaniu oznacza wygodę i oszczędności. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów wynajmu lokalu.

Jednocześnie koszty używania pomieszczenia wyłączonego z funkcji mieszkalnych i przeznaczonego na działalność gospodarczą zmniejszają u niego firmowy podatek dochodowy.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu Redaktor: Rafał Kuciński Wydawca: Renata Grochowska-Siudaj Koordynator produkcji: Mariusz Jezierski Skład i łamanie: Raster studio, Norbert Bogajczyk 05-071 Sulejówek, ul. Konopnickiej 46 ISBN: 978-83-269-5467-2 Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa tel.: 22 518 29 29, faks: 22 617 60 10 e-mail: serwispodatkowyvat@wip.pl NIP: 526-19-92-256 Numer KRS: 0000098264 – Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, Sąd Gospodarczy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy. Wysokość kapitału zakładowego: 200.000 zł Copyright by Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. Warszawa 2016 „Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu” wraz z przysługującymi Czytelnikom innymi elemen- tami dostępnymi w subskrypcji (e-letter, strona WWW i inne) chronione są prawem autorskim. Przedruk materiałów opublikowanych w tej publikacji oraz w innych dostępnych elementach subskrypcji – bez zgody wydawcy – jest zabro- niony. Zakaz nie dotyczy cytowania publikacji z powołaniem się na źródło. Publikacja „Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu” została przygotowana z zachowaniem najwyższej staranności i wykorzystaniem wysokich kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia autorów oraz konsultantów. Zaproponowane w tej publikacji oraz w innych do- stępnych elementach subskrypcji wskazówki, porady i interpretacje nie mają charakteru porady prawnej. Ich zastoso- wanie w konkretnym przypadku może wymagać dodatkowych, pogłębionych konsultacji. Publikowane rozwiązania nie mogą być traktowane jako oficjalne stanowisko organów i urzędów państwowych. W związku z powyższym redakcja nie może ponosić odpowiedzialności prawnej za zastosowanie zawartych w publikacji „Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu” lub w innych dostępnych elementach subskrypcji wskazówek, przykładów, informacji itp. do kon- kretnych przypadków. Biuro Obsługi Klienta: tel.: 22 518 29 29 e-mail: cok@wip.pl
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Sprawdź, jak rozliczać koszty firmy prowadzonej w domu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: