Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01161 006232 21289931 na godz. na dobę w sumie
Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra - ebook/pdf
Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 15
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-3823-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> słowniki
Porównaj ceny (książka, ebook (-8%), audiobook).

Jest to najszybszy sposób nauki tabliczki mnożenia. Szczególnie przydatny dla osób, którzy mają trudność z zapamiętywaniem cyfr, np. dla dyslektyków.

W broszurce wykorzystane są głównie mnemotechniki, czyli sposoby szybkiego zapamiętywania.

Przeciętnie zdolne dziecko, przedstawioną tu metodą, uczy się tabliczki mnożenia w ciągu dosłownie kilku minut, pomijając mnożenie przez 2, 3 i 4, gdyż jest tam zastosowana inna metoda niż mnemotechniczna.

Załączona gra planszowa do nauki tabliczki mnożenia sprawia, że dziecko chętnie i bez wysiłku utrwala sobie tabliczkę mnożenia przez zabawę.

Książka została przetłumaczona na język angielski, francuski i włoski. Wkrótce ukarze się również w hiszpańskim i niemieckim.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

1 Anna Sarnowska Tabliczka mnożenia bez uczenia + Gra planszowa Jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia w 10 minut metodą szybkiego zapamiętywania © Copyright by Anna Sarnowska Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części niniejszej publikacji jest zabronione bez pisemnej zgody autora. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży. ISBN 978-83-272-3823-8 2 Jest to najszybszy sposób nauki tabliczki mnożenia. Szczególnie przydatny dla osób, którzy mają trudność z zapamiętywaniem cyfr, np. dla dyslektyków. W broszurce wykorzystane są głównie mnemotechniki, czyli sposoby szybkiego zapamiętywania. Przeciętnie zdolne dziecko, przedstawioną tu metodą, uczy się tabliczki mnożenia w ciągu dosłownie kilku minut, pomijając mnożenie przez 2, 3 i 4, gdyż jest tam zastosowana inna metoda niż mnemotechniczna. Załączona gra planszowa do nauki tabliczki mnożenia (do wydrukowania) sprawia, że dziecko chętnie i bez wysiłku utrwala sobie tabliczkę mnożenia przez zabawę. Książka została przetłumaczona na język angielski, francuski i włoski. Wkrótce ukaże się również w hiszpańskim i niemieckim. 3 Spis treści Mnożenie przez 7 i 8 Mnożenie przez 9 Mnożenie przez 6 Mnożenie przez 5 Mnożenie przez 4 Gra 4 Mnożenie przez 7 i przez 8 Przy mnożeniu przez 7 i przez 8 wykorzystujemy skojarzenia i rymowanki. Np. 8 x 8 = 64 Dwie ósemki możemy skojarzyć z dwoma rowerami ustawionymi pionowo (kółka ósemek – kółka rowerów). Wówczas wykorzystujemy poniższą rymowankę. Dwa rowery - 64. 7 x 8 = 56 Zamień miejscami 56 i 7 x 8. Wówczas otrzymasz po kolei: 5 6 7 8. A to już łatwo jest zapamiętać. 5
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: