Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00152 003609 20878939 na godz. na dobę w sumie
Singielka online - ebook/epub
Singielka online - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 201
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-3774-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> powieść
Porównaj ceny (książka, ebook (-9%), audiobook).

'Singielka online' to historia miłosna, która zaczyna się w świecie wirtualnym, ale jej cały dramatyczny przebieg jest rzeczywisty, realny.Wielkomiejska singielka, trzydziestoletnia Lena, to urocza, nowoczesna kobieta, która po młodzieńczych rozczarowaniach już nie wierzy w miłość, a jedyną osobą, której ufa całkowicie, jest ona sama. A jednak, kiedy zdaje sobie sprawę, iż samotność to ponura perspektywa na przyszłość, swoje szaleństwo życia postanawia rozegrać w przestrzeni wirtualnej, pomimo tego, że w realu Lena doskonale sobie radzi. Ma świetną i ciekawą pracę w parlamencie jako asystentka pewnej posłanki, co umożliwia jej w pewnym sensie uczestniczenie w życiu politycznym kraju; ma też okazję sporo podróżować, poznawać nowych przyjaciół. Mimo to czuje, że czegoś najważniejszego w jej życiu brakuje.

Czy internetowe flirty dadzą jej poczucie satysfakcji? A może któryś z 'młodych wilków' napotkanych w sieci zostanie ojcem jej dziecka, o którym od pewnego czasu marzy? Czy możliwe jest pokochać kogoś online? Czy można pozostać anonimową na portalach randkowych czy społecznościowych? Najważniejsze sprawy w życiu Leny rozegrają się zatem w 'wirtualu', ale jak się okaże, sens i znaczenie nada im rzeczywistość, realny świat. Tym bardziej, że naszą singielkę spotka gigantyczna niespodzianka, która ją odmieni, albo i nie... W tle tej opowieści poznajemy też wielce skomplikowaną historię ojca bohaterki, który w okresie przełomu lat dziewięćdziesiątych ub. wieku, zaangażowany w ruch 'Solidarności' nieszczęśliwie zginął, co położyło się cieniem na losach samej Leny, ale i jej matki oraz przyrodniego rodzeństwa, Kingi i Filipa.

Zaskakujące zakończenie powieści dowodzi, że w 'wirtualu' też zdarza się znaleźć coś na 'kształt miłości', ale istotne przeżycie tego uczucia i doświadczenie na własnym sercu jego skutków jest możliwe tylko w rzeczywistym świecie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Singielka online
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: