Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00195 003465 22431278 na godz. na dobę w sumie
Skuteczne pozycjonowanie - ebook/pdf
Skuteczne pozycjonowanie - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 76
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-62480-53-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biznes >> biznes it
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Jak w krótkim czasie sprawić, aby Twoja strona WWW zajmowała Pierwsze miejsce w Google?


Poznaj sposoby, triki, sztuczki, narzędzia, które w niedługim czasie wzniosą Twoją witrynę na szczyty najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych!

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w Pozycjonowaniu WWW. Publikacja została napisana w taki sposób, że jest jasna, prosta i zrozumiała nawet dla kompletnych laików, którzy nigdy nie zetknęli się z tym tematem.

W Ebooku znajdziesz praktyczne porady, których zastosowanie sprawi, że Pozycja Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych zacznie gwałtownie rosnąć. W publikacji zostały opisane m.in. narzędzia, które w pewien sposób automatyzują proces Pozycjonowania, np. dodawarka Adder, która za Ciebie umieszcza linki do Twojej strony w katalogach stron internetowych, oszczędzając Twój cenny czas, którego pewnie nie masz zbyt wiele - jak każdy z nas. Wszystkie narzędzia, których sposób użycia opisałem są całkowicie darmowe - zaoszczędzisz więc swoje, ciężko zarobione pieniądze. Oczywiście mój ebook, to nie tylko opis narzędzi ułatwiających pozycjonowanie, ale także wiele innej wartościowej wiedzy.


Z Ebooka dowiesz się m.in.:

* Jak prawidłowo dobrać słowa kluczowe dla Twojej witryny* Jak stworzyć zachęcający tytuł oraz opis strony, który wyświetlony w wynikach wyszukiwania będzie zachęcał do odwiedzenia Twojej witryny* Jak sprawdzić i zwiększyć popularność strony (PageRank)* Jak powinien wyglądać poprawny kod Twojej witryny oraz treść, która będzie 'atrakcyjna' dla robota wyszukiwarek* Jak zdobyć linki, które będą prowadzić do Twojej strony z innych witryn* Jak wygenerować gotową mapę (Sitemap) dla strony internetowej* Jak monitorować swoją Pozycję w wyszukiwarkach internetowych* i wiele, wiele więcej
Co właściwie osiągnięsz po lekturze ebooka i zastosowaniu zawartej tam wiedzy w praktyce?

* Gwałtownie zwiększysz ilość odwiedzin w swoim serwisie* Przyciągniesz nowych klientów* Zwiększysz zyski, nie tylko dzięki większej ilości klientów, ale także dzięki reklamom umieszczonym w Twoim serwisie* Wartość rynkowa Twojej domeny i całej strony wzrośnie* W końcu zaznaczysz swoją obecność w Sieci* Będziesz Skazany na Sukces


i wiele więcej? ;)


Przelicz stosunek wydatku i korzyści, i podejmij racjonalną decyzję. Zamów ebooka już teraz.

PS:

Wiedzę zawartą w ebooku możesz wykorzystać także do Pozycjonowania stron innych osób - co jest, uwierz mi - bardzo dochodowym zajęciem.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Skuteczne pozycjonowanie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: