Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00195 002989 21537405 na godz. na dobę w sumie
Mrówańcza - ebook/epub R
Mrówańcza - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Insignis Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-394-463-6 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> postapokalipsa
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Kultowa seria „Uniwersum Metro 2033” powraca kolejną mocną i sugestywną powieścią. Według Dmitra Glukhovskiego – pasjonującą, a do tego mroczną i liryczną, jedną z najlepszych w całym cyklu.

„Wrak milionowego miasta, głównego ośrodka obwodu i okręgu, bramy Kaukazu, portu pięciu mórz…” A pod nim nieukończone metro z tymi nielicznymi mieszkańcami, którzy mieli szczęście przetrwać. Szczęście? Ze zmiennym powodzeniem bronią swoich podziemnych enklaw przed agresją nowych gospodarzy zniszczonego świata. Ale oto nadciąga zagrożenie, które zmusza do ucieczki panoszące się na powierzchni stwory, a mieszkańców metra sama jego nazwa przyprawia o dreszcze i rodzi nocne koszmary. Czy to już ostateczny kres ludzi? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Autor straszy, ale i oczarowuje.

Ściana płomieni dokonała tego, z czym nie poradził sobie niedokończony kamienny mur – ogromne, szybko rozpalone ognisko skutecznie odcięło mutanty od ludzi. I stało się tak dlatego, że ktoś nie bał się jednym ruchem palca wznieść ścianę ognia i stać się jej częścią. Ktoś spłonął żywcem, dając innym szansę na ocalenie. Choćby maleńką, ale jednak.

„Kiedy pierwszy raz usłyszałem tytuł «Mrówańcza», zapytałem, pewnie podobnie jak i Wy: Co?! A potem przeczytałem książkę i nie miałem żadnych wątpliwości. Dlatego że mimo dziwnego tytułu to mocna i sugestywna powieść. Z pewnością jedna z najlepszych w Uniwersum Metra 2033. Niepodobna do innych. Pasjonująca, a do tego mroczna i liryczna” – Dmitry Glukhovsky

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

magicznyswiatksiazki.pl „Uniwersum Metro 2033: Mrówańcza” – Rusłan Mielnikow (recenzja 588)Magiczny Świat Książki i nie tylko | Magiczny Świat Książki i nie tylko

Darmowy fragment publikacji:



Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Mrówańcza
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: