Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00093 002432 22608601 na godz. na dobę w sumie
Pierwsza na liście - ebook/epub 2R
Pierwsza na liście - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Filia Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-988-395-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Historia odradzającej się przyjaźni i miłości, która wybucha gwałtownie… Powieść o zwyczajnych kobietach – dla zwyczajnych kobiet, ukazująca ich wielką siłę, dzięki której wszystko staje się możliwe.

Opowieść o trudnych wyborach, które mogą podarować komuś życie, o przebaczeniu i zrozumieniu oraz o wielkiej nadziei i sile kobiet. Czy najbliższej przyjaciółce potrafiłabyś wybaczyć wszystko? Mimo że zabrała to, co kochałaś najbardziej? A gdyby jej wybór okazał się błędem? A gdyby jej dni były policzone?
Ina myślała, że przeszłość zostawiła daleko za sobą. Teraz jej życie przebiegało tak, jak sobie tego życzyła. Czasem zapraszała do niego mężczyzn, ale tylko na chwilę. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić. Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki jak żyć? Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Wyruszyła w podróż, aby odnaleźć pierwszą na liście. Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia. Mimo niezagojonych ran, dawnych zdrad, i upływającego czasu, przyjaźń powróciła. Powróciła z wielką mocą, która kruszy góry, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

alison-2.blogspot.com Moje książki...: "Pierwsza na liście" Magdalena Witkiewicz
artemis-shelf.blogspot.com ARTEMIS-SHELF - Recenzje książek i tych nowych i tych zapomnianych =D: Magdalena Witkiewicz - Pierwsza na liście

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Pierwsza na liście
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: