Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00216 008560 23012286 na godz. na dobę w sumie
Nieważkość - ebook/epub R
Nieważkość - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Marginesy Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-470-070-5 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pełna tajemnic i mrocznego erotyzmu opowieść o poszukiwaniu duchowej wolności. „Poruszająca i czule skupiona na bohaterkach… opowiada o tym, że dojrzewanie nigdy się nie kończy” – Olga Tokarczuk.

Jeden majowy dzień w życiu trzech z pozoru bardzo różnych kobiet.
Zuzanna, dobrze sytuowana Warszawianka pracuje w agencji reklamowej; ekscentryczny szef wysyła ją z misją służbową do Aten. Helena, matka dwójki dzieci, sprząta w ośrodku konferencyjnym Atena wykonując, dzień po dniu, te same syzyfowe prace. Ewa, bezdomna mistyczka, dryfuje po ulicach miasta w poszukiwaniu alkoholu i miejsca do spania – skrawków raju.
Łączy je przeszłość: wszystkie dorastały w małym podwarszawskim miasteczku, odkrywając przyjaźń i miłość, żyjąc w harmonii z rytmami pięknej i okrutnej przyrody. Tragiczne zdarzenie, jakim było zaginięcie szkolnego kolegi, położyło kres niewinności, rzucając cień na ich dalsze losy, sprawiając, że każda z nich stała się, na swój sposób, nieważka.
Trzy kobiety, z których każda, w poszukiwaniu samej siebie, musiała zejść do innego piekła. Trzy losy naznaczone namiętnością i pragnieniem piękna. Zmierzch majowego dnia każdej z nich przyniesie inne rozwiązanie…

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

www.pozycjeobowiazkowe.pl Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt… czyli trzy powieści o kobietach. Nie tylko dla kobiet. ~ Pozycje Obowiązkowe

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Nieważkość
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: