Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00626 005566 22593095 na godz. na dobę w sumie
Mara Dyer: Przemiana - ebook/epub R
Mara Dyer: Przemiana - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Ya! Język publikacji: polski
ISBN: 9788328016866 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży >> młodzieżowe >> powieści dla nastolatek
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Mara Dyer wierzyła, że może uciec od przeszłości. Łudziła się jednak na próżno... Druga część mrocznej trylogii paranormalnej, w której prawda ciągle się zmienia, a wybory mogą okazać się zabójcze.

Po tragicznych zdarzeniach z przeszłości Mara Dyer robi wszystko, aby powrócić do normalnego życia. Lekarze, nauczyciele, rodzina – niemal wszyscy są przekonani, że powtarzające się wizje to jedynie efekt traumy, jaką Mara przeżyła w ruinach zakładu psychiatrycznego. Z czasem ona sama również przestaje sobie ufać – ale przeszłość wciąż o sobie przypomina…
Na prośbę rodziców Mara poddaje się psychoterapii – nie wierzy jednak, aby leczenie miało przynieść jakikolwiek skutek. Szczególnie gdy nieustannie towarzyszy jej przeczucie, że ktoś śledzi każdy jej krok – i że nie odejdzie, dopóki nie dokona upragnionej zemsty.
Tylko Noah zdaje się wierzyć, że tajemnicze wydarzenia to nie wina jego ukochanej – nawet gdy wszystkie poszlaki wskazują właśnie na Marę.
Czy krwawe wiadomości i okaleczone zwierzęta są prawdziwe, czy są jedynie wytworem chorej wyobraźni? Mara i Noah wspólnie próbują złożyć w całość kolejne elementy psychodelicznej układanki. Czy historia i przeszłość jej nieżyjącej babci pozwolą Marze poznać prawdę o sobie? Czy uda się jej rozwikłać tajemnicę?
Michelle Hodkin powraca z drugą częścią mrocznej trylogii o poszukiwaniu własnej tożsamości… i o miłości na przekór wszystkiemu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

soy-como-el-viento.blogspot.com Myśli i słowa wiatrem niesione: Michelle Hodkin "Mara Dyer. Przemiana" Wróg

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Mara Dyer: Przemiana
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: