Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00023 008489 23004035 na godz. na dobę w sumie
Niesamowita moc kolorów - ebook/epub
Niesamowita moc kolorów - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Sonia Draga Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-999-664-3 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> psychologia w biznesie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Napisana z lekkością i humorem książka o złożonym zjawisku, jakim jest kolor, i o praktycznym wykorzystaniu jego mocy. Uczy doboru barw we wszystkich dziedzinach życia, od garderoby aż po biznes.

Być może zainteresowałeś się tą książkę, gdyż twoją uwagę przyciągnął niebieski kolor okładki. Istotnie ta głęboka barwa w szczególny sposób pobudza naszą siatkówkę. Niebieski ponadto wpływa relaksująco i zaprasza do znalezienia czasu na dalszą lekturę. Zieleń tytułu natomiast pobudza do działania. Przypomnijmy sobie kolor świateł sygnalizacyjnych! Zieleń podsuwa też naszej podświadomości myśl, że książka ta jest równie pouczająca, co przystępna.
Napisana z pasją, lekkością i humorem książka o złożonym zjawisku, jakim jest kolor i o praktycznym wykorzystaniu jego mocy w naszym życiu. Jean-Gabriel Causse w fascynujący sposób opowiada o tym, do jakiego stopnia barwy wpływają na naszą psychikę i fizjologię, przywołując przy tym zaskakujące wyniki najnowszych badań naukowych. „Niesamowita moc kolorów” to również poradnik, który umożliwia optymalny dobór właściwego koloru we wszystkich dziedzinach życia od koloru ubrań, poprzez wystrój wnętrz aż po wykorzystanie koloru jako narzędzia w świecie biznesu.
Jean-Gabriel Causse rozpoczynał karierę zawodową w branży reklamowej i mediach. W roku 2007 założył firmę Bluebretzel, która zajmowała się produkcją T. Niezwykłość projektu Causse polegała na unikatowej gamie kolorów, w jakich były oferowane były T-shirty, wspomnijmy jedynie o głębokim brązie oczu Monalisy czy błękicie Ziemi widzianej z kosmosu. Tak rozpoczęła się fascynacja Causse kolorami. Fascynacja, która trwa do dziś i której owocem jest ta książka.
Pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży Amazon.com. „Niesamowitą moc kolorów” przetłumaczono na 15 języków.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Niesamowita moc kolorów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: