Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00014 011037 24121669 na godz. na dobę w sumie
Mężczyzna, który przestał płakać - ebook/epub
Mężczyzna, który przestał płakać - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Amber Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-414-625-3 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Kontynuacja „Dziewczyny ze śniegiem we włosach”, debiutu roku w Szwecji. Po sukcesie obu książek Ninni Schulman została okrzyknięta wschodzącą gwiazdą szwedzkiego kryminału!

Jest upalny, sierpniowy wieczór. Straż pożarna w Hagfors dostaje wezwanie do pożaru domu stojącego na skraju lasu. Kiedy dziennikarka Magdalena Hansson dociera na miejsce, ze zgliszcz wydobywają się kłęby czarnego dymu. Okazuje się, że w środku była kobieta...
Kilka dni później płonie następny dom. A potem jeszcze jeden. Są kolejne ofiary. Policja Hagfors staje wobec jednego z największych wyzwań w swojej historii. Na małą värmlandzką miejscowość i jej mieszkańców pada strach. Kiedy zacznie płonąć następny dom? I dlaczego?
Magdalena sama ma problemy: jej adoptowany synek nie przestaje tęsknić za Sztokholmem, a ona wikła się w trudny związek z Petterem, swoją szkolną miłością. Mimo tych wszystkich komplikacji, na własną rękę rozpoczyna poszukiwania podpalacza. Nie przeczuwa, że jej zaangażowanie w tę sprawę stanie się wkrótce bardzo osobiste. I śmiertelnie ryzykowne...
Kontynuacja debiutu roku w Szwecji „Dziewczyny ze śniegiem we włosach”.

„W drugiej – po «Dziewczynie ze śniegiem we włosach» powieści z Magdaleną Hansson w roli głównej Ninni Schulman maluje jeszcze bardziej zagadkowy i złowrogi portret pozornie spokojnego miasteczka i jego pozornie zwyczajnych mieszkańców”.

„Damernas Värld”

„Intrygujące od pierwszej do ostatniej strony. Schulman jest świetna w kryminalnej intrydze i jak najdalsza od banału w ukazywaniu uczuć swoich skomplikowanych bohaterów i realistycznych szczegółów codzienności”.

„Värmlands Folkblad”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Mężczyzna, który przestał płakać
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: