Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00027 002688 22770085 na godz. na dobę w sumie
Szukaj mnie  - ebook/epub R
Szukaj mnie - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 234
Wydawca: Edipresse Polska Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7945-072-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> powieść
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Młody mężczyzna znajduje pod podłogą mieszkania w starej kamienicy dziennik. Początkowo nie chce go czytać a jedynie oddać właścicielowi, którego nie zna. Zagłębia się jednak w lekturę, a historia w niej zawarta coraz bardziej zajmuje jego myśli. W końcu decyduje się odnaleźć autora dziennika, dzięki czemu poznaje tajemniczą historię niedopowiedzianą na kartach pamiętnika.
'Szukaj mnie' to współczesna powieść, która pochłania, jak znaleziony pod podłogą dziennik, i którą czyta się jednym tchem, a kiedy się ją kończy okazuje się, że na zewnątrz już świta.
W książce miłość, pożądanie i cierpienie przeplatają się z wątkiem sensacyjnym, a także pikantnymi obrazami gorącej namiętności. Autor w umiejętny sposób  prowadzi czytelnika przez świat emocji, zagadek, intryg oraz tajemniczych kobiet zamieszanych w historię dziennika.  Już  po  lekturze  pierwszych  stron  tej  dziwnej  historii  uświadomisz  sobie,  że  musisz  poznać  jej zakończenie. (Polki.pl)


'Historia jest wokół nas. Na wyciągnięcie ręki. Swoją historię ma każdy człowiek i wystarczy chcieć ją poznać, by móc ją poznać. I o tym jest 'Szukaj mnie'. Przeczytałem jednym tchem i nie byłem rozczarowany. Szczególnie podobało mi się to, że stałym motywem tej powieści jest SŁOWO. A dla mnie bez słów prawie nic się nie liczy.' Grzegorz Miecugow

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

soy-como-el-viento.blogspot.com Myśli i słowa wiatrem niesione: Wojciech Zawioła "Szukaj mnie" Multimedialna powieść, prawdziwe życie

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Szukaj mnie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: