Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00172 003850 21719182 na godz. na dobę w sumie
Szczurki wchodzą na antenę - ebook/epub
Szczurki wchodzą na antenę - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 48
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788726127959 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Poznajcie wesołą ferajnę szczurków! Oto: Ząbek, Norman, Doktorek, Siostry Szmelc, Trampek i Znajda. Cała siódemka mieszka w kanałach i właśnie wpadła na pomysł założenia własnej stacji telewizyjnej! Problem w tym, że każdy ma własną wizję programu stacji i nie chce słuchać pozostałych kompanów. Czy szczurkom uda się dojść do kompromisu i zrealizować marzenia? Przed nimi wiele przygód i emocji. Szalone pomysły szczurków jak zwykle zaskakują i bawią. Dzięki nim rozwiążesz najdziwniejsze zagadki i utrwalisz wiedzę nabytą w szkole!


„Szczurki wchodzą na antenę” to książka z serii „Czytam i główkuję” z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 7-9 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postacie szczurków stworzył znany autor książek dla dzieci Rafał Witek.


Rafał Witek (ur. 1971) – autor powieści, wierszy oraz słuchowisk dla dzieci i młodzieży. Jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Publikował w czasopiśmie dla dzieci 'Świerszczyk'. Jest felietonistą magazynu dla rodziców 'Twoje Dziecko' i portalu qlturka.pl
Współpracuje z warszawskim chórem dziecięcym MILLE VOCI. Popularność przyniosły mu powieści dla dzieci, m. in. 'Plaża tajemnic', 'Julka, Kulka, Fioletka i ja', 'Klub latających ciotek' oraz seria 'Bzik & Makówka'. W 2015 roku otrzymał ogólnopolską nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, był także laureatem konkursu im. Astrid Lindgren oraz konkursu wydawnictwa ZNAK.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Szczurki wchodzą na antenę
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: