Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00869 008869 24118081 na godz. na dobę w sumie
Tajemnica namokniętej gąbki - ebook/epub
Tajemnica namokniętej gąbki - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 152
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788726127942 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne – rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!


Autorką „Tajemnicy namokniętej gąbki” jest Zofia Stanecka – autorka bestsellerowej serii o „Basi” oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii „Czytam sobie z bakcylem”, nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propozycje „z bakcylem” skierowane są do młodych czytelników, którzy opanowali już trzy poziomy podstawowej serii, a zarażeni bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi, przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii 'Czytam sobie', 'Poczytaj ze mną' oraz 'Czytam i główkuję'. Jest autorką opowiadań ('Świat według dziadka'), baśni i powieści ('Tajemnica Namokniętej Gąbki', 'Księga Ludensona', 'Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu'), a także trylogii fantasy dla dzieci 'Gdy pada deszcz'. Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: 'Damą być' oraz 'Rycerzem być'.


Seria „Czytam sobie z bakcylem” jest nową propozycją literacką dla dzieci. Wyrasta z bestsellerowej serii „Czytam sobie”, która wspiera samodzielne czytanie u najmłodszych.

„Czytam sobie z bakcylem” skierowana jest do starszych dzieci, które opanowały 3 poziomy podstawowej serii, a zarażone bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Tajemnica namokniętej gąbki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: