Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01013 007580 24100025 na godz. na dobę w sumie
Drzewo morwowe - ebook/epub
Drzewo morwowe - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 182
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 978-87-26-57222-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W północnej części Polski dochodzi do serii zabójstw. Ofiarami są starsi mężczyźni, mordowani w bestialski sposób, wzorowany na śmierci pierwszych chrześcijańskich męczenników. Seryjny zabójca zostawia po sobie jeszcze jeden ślad. W ustach każdej ofiary umieszcza motyla. Co mogą oznaczać te symboliczne gesty? Paweł Werens wraca w rodzinne strony, by zająć się sprawą brutalnych zbrodni. Dla młodego warszawskiego dziennikarza nie będzie to tylko kolejne zlecenie. Na miejscu zmierzy się także z własnymi demonami przeszłości. Czy uda mu się wyśledzić zabójcę?

„Drzewo morwowe” to pierwsza powieść z kryminalnej serii o dziennikarskich śledztwach Pawła Werensa. O jego dalszych losach można przeczytać w kolejnych książkach Tomasza Białkowskiego: „Kłamca” oraz „Król Tyru”.

Tomasz Białkowski (ur. 1969-) – polski pisarz. Debiutował w 2002 roku zbiorem opowiadań 'Leze'. Rok później ukazała się sztuka 'Drzewo'. W 2005 roku wydał minipowieść 'Dłużyzny', której fragmenty opublikowano w antologii prozy polskiej prestiżowego niemieckiego kwartalnika 'die horen'. Kolejna powieść 'Pogrzeby” znalazła się w finale literackiej nagrody Warmii i Mazur 'Wawrzyn'. W 2008 roku Białkowski opublikował dwie powieści: 'Mistrzostwo Świata' oraz 'Zmarzlina'. Białkowski wielokrotnie publikował w prasie krajowej, jego prozę prezentowano też w kilku antologiach. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Drzewo morwowe
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: