Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00020 002330 23474270 na godz. na dobę w sumie
Postępowanie cywilne w kazusach i testach - ebook/pdf
Postępowanie cywilne w kazusach i testach - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 372
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8235-186-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Kompleksowe opracowanie kazusów i pytań testowych w postępowaniu cywilnym!

Publikacja zawiera kompleksowe i kompaktowe opracowanie kazusów oraz pytań testowych w zakresie polskiej procedury cywilnej, z uwzględnieniem najnowszego dorobku doktryny oraz judykatury.

Wszystkie opracowane w publikacji kazusy zostały omówione, a w znacznej części wzbogacone zostały również o aktualne orzecznictwo.

Publikacja obejmuje swoim zakresem całe postępowanie cywilne, w tym przede wszystkim postępowanie rozpoznawcze, z uwzględnieniem specyfiki postępowań odrębnych oraz postępowań nieprocesowych, postępowanie zabezpieczające, postępowanie klauzulowe, postępowanie egzekucyjne jak również postępowanie arbitrażowe.

Publikacja uwzględnia wszystkie najnowsze zmiany w KPC, wprowadzone m.in.:

Opracowanie adresowane jest do studentów prawa, aplikantów wszystkich zawodów prawniczych, jaki również do osób wykonujących zawody prawnicze, chcących zapoznać się z najnowszymi zmianami w procedurze cywilnej na przykładzie kazusów i pytań testowych, w szczególności dotyczącymi wprowadzenia postępowania przygotowawczego, zmian w zakresie koncentracji materiału procesowego, wprowadzenia klauzuli generalnej nadużycia prawa procesowego oraz wprowadzenia postępowania odrębnego w sprawach gospodarczych z możliwością zawierania umów dowodowych.

Autorzy opracowania są zarówno teoretykami prawa jak i praktykami, wykonującymi różne zawody prawnicze, co gwarantuje wszechstronność opracowania.

Redaktor opracowania jest wybitną wrocławską proceduralistką, profesorem nadzwyczajny Uniwersytetu Wrocławskie oraz radcą prawny z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Postępowanie cywilne w kazusach i testach
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: