Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00213 003875 22925412 na godz. na dobę w sumie
Raróg - ebook/epub
Raróg - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 215
Wydawca: Lira Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66503-38-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Żyła, aby poznać prawdę. Teraz prawda zagraża jej życiu…
Latem 1985 roku we własnym ogrodzie zamordowany zostaje boss lokalnej mafii, a jedynym świadkiem zbrodni jest pięcioletnia córka gangstera. Trzydzieści lat później Sonia nadal próbuje odnaleźć zabójców ojca i poznać losy matki. Chcąc rozwikłać tajemnicę sprzed lat, musi położyć na szali pragnienie zemsty i swoją przyszłość. To, co zobaczy, nie było przeznaczone dla czyichkolwiek oczu. Jaką drogę wybierze Sonia? Czy zbuduje normalne życie u boku prokuratora Szafrańskiego? Jakie intencje ma nieznany nikomu gangster oferujący współpracę?

Brutalna rzeczywistość i oniryczna podróż w głąb siebie, gangsterskie porachunki i próba rozliczenia się z przeszłością… W swojej najnowszej książce autorka wychodzi poza ramy gatunku: na gruncie kryminału buduje duchową, kobiecą opowieść o odnajdywaniu w życiu drugiej szansy, z silnym motywem zemsty oraz nieoczywistą słowiańską symboliką.

Anna Sokalska jest wrocławianką, autorką bestsellerowego cyklu „Opowieści z Wieloświata” wydanego nakładem Liry. Jej „Wiedźma” znalazła się w wąskim gronie tytułów nominowanych do Książki Roku 2019 w kategorii fantasy portalu Lubimyczytać.pl, a „Kuglarz” otrzymał nagrodę jury oraz internautów jako najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl. Autorka jest z zawodu radcą prawnym, pisaniem powieści i opowiadań zajmuje się od ponad dziesięciu lat, a w wolnych chwilach uprawia sporty walki.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Raróg
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: