Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00927 023878 23498147 na godz. na dobę w sumie
Wiśniowy dworek - ebook/epub R
Wiśniowy dworek - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 312
Wydawca: Wydawnictwo Literackie Język publikacji: polski
ISBN: 9788308050200 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W Wiśniowym Dworku, gdzieś pod litewską granicą mieszka Danusia. Jest nauczycielką w wiejskiej szkole i nie wyobraża sobie życia w wielkim mieście, pełnym spieszących się ludzi.

Na warszawskim Mokotowie, niedaleko parku Morskie Oko, mieszka Danka. Jest przebojową biznesmenką w międzynarodowej korporacji i nie wyobraża sobie życia na wsi, gdzie życie toczy się powoli, a jego rytm wyznacza przyroda. Te dwie kobiety pozornie dzieli wszystko, ale łączy jedna tajemnica.

I jeszcze ktoś. Mężczyzna, który przybył z przeszłości, by odebrać to, co do niego należy...

Katarzyna Michalak (ur. 1969) już w wieku 6 lat napisała pierwszą książkę: była to opowieść o zwierzętach. Od tamtej pory pisanie i zwierzęta to jej największe pasje.  Tę pierwszą zrealizowała po studiach weterynaryjnych, poświęcając się – jako lekarz ogrodu zoologicznego – swym egzotycznym pacjentom.  Debiutowała w 2007 r. autorskim wydaniem  Gry o Ferrin, lecz sukces przyszedł rok później wraz z 'trylogią słoneczną', do której należą Poczekajka, Zachcianek i Zmyślona. Autorka bardzo poczytnej seri owocowej:i'Rok w Poziomce', Powrót do Poziomki' 'Lato w Jagódce'oraz 'Wiśniowy dworek'. Dla pisania zrezygnowała z weterynarii i uciekła z Warszawy do wymarzonego domku pod lasem,  zwanego Poziomką. Tam, w otoczeniu wiekowych  sosen, słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków, pisze o domu, który jest w nas, o miłości, która gdzieś czeka na każdego, o tym że marzenia się spełniają i o zwierzętach, towarzyszących jej przez całe życie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

alison-2.blogspot.com Moje książki...: "Wiśniowy Dworek" Katarzyna Michalak

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Wiśniowy dworek
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: