Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00018 002660 22418882 na godz. na dobę w sumie
Zaufanie działa! - ebook/epub
Zaufanie działa! - ebook/epub
Autor: , , Liczba stron: 120
Wydawca: MT Biznes Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7746-715-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Jak zdobyć zaufanie i je utrzymać?

W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej złożonych kwestii, która ma wpływ na wszystkie obszary życia – zaufanie.

W książce Zaufanie – to naprawdę działa! Ken Blanchard wykorzystuję prostą opowieść o zwierzętach: psie, kocie i mądrej papudze, do pokazania, w jaki sposób można lepiej porozumiewać się z innymi. Proponuje model budowy zaufania ABCD i pokazuje, w jaki sposób za jego pomocą można rozwiązać takie problemy, jak:

W dzisiejszym, mocno spolaryzowanym społeczeństwie budowa i utrzymanie zaufania stały się niezwykle istotne. W książce Zaufanie – to naprawdę działa! prostym językiem opisane zostały umiejętności niezbędne do tego, by konflikt zamienić w pokój i współpracę, co w rezultacie pomoże nam wszystkim pracować wydajnie w harmonii z innymi.

Ken Blanchard to naczelny dyrektor „duchowy” grupy The Ken Blanchard Companies. Książki z serii Jednominutowy Menedżer przetłumaczono na 25 języków i sprzedano w ponad 15 milionach egzemplarzy.

CynthiaOlmstead w 1987 roku założyła TrustWorksGroup i stała na jej czele aż do roku 2010, kiedy to firmę przejęło The Blanchard Companies. Jako ekspert z zakresu rozwoju grup doszła do wniosku, iż źródłem wielu problemów jest brak zaufania.

Martha Lawrence była redaktorem wydawnictw Simon & Schuster i Harcourt. Obecnie jest redaktorem naczelnym w The Ken Blanchard Companies.

Wyjątkowa! W świecie, w którym nie zawsze można polegać na innych, ta książka pokazuje, jak rozpoznać zachowania niszczące zaufanie oraz te, które zwiększają to zaufanie.
dr Phil McGraw, autor bestsellera Life Code, który znalazł się na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, i gospodarz programu Dr Phil

Nie ma nic ważniejszego od budowy zaufania – bez niego nigdy nie osiągniemy naszych celów. Ta niewielka, ale niezwykle wnikliwa książka może pomóc ci zrealizować wielkie rzeczy.
Stedman Graham, prezes i dyrektor naczelny S. Graham &Associates, a także autor książki Identity: Passport to Freedom

Aby zrealizować swoje marzenia, najpierw trzeba nauczyć się ufać samemu sobie, a następnie zainspirować innych, by nam ufali. W tej książce opisano prostym językiem, jak to zrobić. Przeczytaj ją!
Anthony Robbins, przedsiębiorca, strateg i autor książek

Obudź w sobie olbrzyma oraz Nasza moc bez granic

Bez zaufania nie można wygrać w relacjach, w biznesie lub w kwestiach pieniędzy. Musisz mieć zaufanie do swojego małżonka lub małżonki, do swojego zespołu, a oni z kolei muszą ufać, że zrobisz to, co obiecasz. W tej książce Ken Blanchard pokazuje nam sposób, w jaki można zbudować i utrzymać zaufanie, dzięki czemu będziesz zawsze wiedział, kiedy je masz, a kiedy nie.
Dave Ramsey, autor bestsellerów z listy „New York Timesa” i gospodarz ogólnokrajowych programów radiowych

Jestem zagorzałym fanem tej książki! Model ABCD jest prosty, łatwy do zapamiętania i niezwykle praktyczny.
Garry Ridge, dyrektor generalny firmy WD-40 i współautor książki Jak zwyciężać w pracy

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:


Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: