Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00225 004052 24088277 na godz. na dobę w sumie
500 graczy - ebook/epub
500 graczy - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 424
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788379616411 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Kto ma większą władzę niż 500 graczy?  Tylko człowiek, który poznał ich sekrety...

Mike Ford, świeżo po ukończeniu prawa na Harvardzie, zdobył wymarzoną pracę w Davies Group – najpotężniejszej firmie doradczej Waszyngtonu. Tym samym wszedł w kręgi „pięćsetki” – elity faktycznie rządzącej Waszyngtonem, a przez to i światem. A teraz znalazł się na muszce dwóch niebywale niebezpiecznych ludzi.  Żeby uratować skórę, musi sięgnąć po doświadczenia ze swej szemranej młodości: kraść, oszukiwać, kłamać – a w końcu nawet zabić. 

„500 graczy”, łącząc w sobie najlepsze elementy politycznej intrygi i wstrzymującej dech akcji, przywodzi na myśl klasyczne thrillery, takie jak „Firma” czy „Uznany za niewinnego”. W postaci Michaela Forda czytelnicy odnajdą nowego bohatera, którego losy potwierdzają starą prawdę: im wyżej się wchodzi, tym droga trudniejsza, a upadek bardziej bolesny – a nawet śmiertelny. 

Jak „Firma” przeniesiona do Waszyngtonu, tylko z mnóstwem dodatkowej akcji.

James Patterson

'500 graczy' przenosi nas na całkiem nowy poziom sensacyjności, ale i politycznego znaczenia. Pełnokrwista opowieść bystrego kanciarza, który przeniknął do waszyngtońskiej elity. Pryskają złudzenia. Ta pełna smakowitych szczegółów historia pełnego uroku uczciwego cwaniaka pozwala czytelnikowi wyzbyć się iluzji.

Zoe Ferraris

Naprawdę niesamowity thriller. Od czasu 'Firmy' żadna powieść nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Wróżę tej książce wielki sukces.

Joseph Finder

Od '500 graczy' trudno się oderwać. To rzecz w stylu grishamowskiej 'Firmy'. Jest intrygująca, zgrabnie opowiedziana, ma wartką akcję i nie brak w niej emocji. Osadzona jest w zakulisowym życiu Waszyngtonu. Zapowiada się na debiut roku w swoim gatunku.

Jeff Abbott

Matthew Quirk –  studiował historię i literaturę w Harvard College. Po uzyskaniu dyplomu pracował w „The Atlantic”, gdzie przez pięć lat pisał między innymi o najemnikach, handlu opium, terroryzmie, międzynarodowych gangach. '500 graczy' jest jego pierwszą powieścią, trwają prace nad jej filmową adaptacją. Autor mieszka w Waszyngtonie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

500 graczy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: