Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00149 006010 23013224 na godz. na dobę w sumie
www.1944.waw.pl - ebook/epub R
www.1944.waw.pl - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Ender/WarBook Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-273-016-2 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> sensacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Kontynuacja mocnego „www.1939.com.pl”! A gdyby tak wesprzeć powstańców warszawskich doborowymi żołnierzami... GROM i czołgami z XXI wieku?

Załóżmy, że w czasy poprzedzające wybuch Powstania Warszawskiego trafia kilkuset współczesnych żołnierzy z początku XXI wieku z nowoczesnym sprzętem, wyszkoleniem i wiedzą. Mają pewien wpływ na rzeczywistość, a także czas, aby starannie przygotować tę jedyną w swoim rodzaju operację wojskową.
Czy konfrontacja przeszkolonych i wspieranych przez żołnierzy GROM powstańców z AK z doborowymi jednostkami Wehrmachtu i SS okaże się zwycięska? Czy uda się odmienić los powojennej Polski? Czy bohaterom znanym z powieści „www.1939.com.pl” będzie dane wrócić w nasze czasy?
Tygrys. Potężnie opancerzony (czołowy pancerz przeszło sto milimetrów!), jak na swoją masę bardzo ruchliwy i zwrotny, uzbrojony w najlepszą na świecie osiemdziesięcioośmiomilimetrową armatę czołgową. Prawdziwy drapieżca wśród panter, pum i szakali. A naprzeciwko... PT91A1 Twardy, polski czołg podstawowy, szczycący się studwudziestopięciomilimetrową gładkolufową armatą jako głównym uzbrojeniem. To duma uzasadniona. Działo o takich parametrach nie jest ostatnim krzykiem mody w roku 2007, ale stanowi absolutnie wizjonerski i nieosiągalny dla przeciwników szczyt techniki w roku 1944. Czołgiści Twardego mogą wycelować znacznie dokładniej i strzelić na większy dystans niż ich niemieccy koledzy po fachu, a dzięki systemom nokto- i termowizyjnym niestraszne im są dymy pożarów czy noc. Toteż konfrontacja tych dwóch wytworów ludzkiej pomysłowości zapowiada się fascynująco...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

mcagnes.blogspot.com Dowolnik: "www.1944.waw.pl" Marcin Ciszewski - lektora!

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

www.1944.waw.pl
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: